Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tanisz

    senior tag

    válasz Vladi #6615 üzenetére

    Nem probléma miatt hívtam volna anno :)
    Új vezetékezés, kiállások (új épület villanyszerelése)...stb.
    Meg a villlanyóra dobozának lecserélése miatt, hogy meg tudja-e csinálni, vagy hajlandó-e, mert már nem lehet leolvasni az órát, úgy szétb@szta az UV, mert akkor bejelenteném a szolgálató felé, hogy lesz csere és jöjjenek blombálni.

    http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

  • demars

    addikt

    válasz Vladi #6615 üzenetére

    Ilyet én is sokszor hallottam , hogy hívja vissza azt aki csinálta.
    Én azt szoktam mondani, hogy meg kell nézni mi a gond, mit szeretne és egyeztetni kell. Sokszor mondják, hogy "csak" a konyhát, egy szobát vagy a fürdőt kellene megcsinálni, mer a többi új, azt már megoldotta valaki... Mikor oda megyek, látom, hogy minden kesze kusza, alu bennhagyva, stb. Erre mondom, hogy nagyobb munka lesz ez (időben több) ami nyilván többe is kerül, akkor meg értetlenkednek hogy de eddig működött, meg az most is jó, mer már megcsinálták... Csak arra nem gondolnak, hogy közben beüzemeltek egy rakat gépet amit nem bír a rendszer (szárító gép, mosogatógép, villany sütő).
    Volt, hogy burkolás, festés után szóltak nekem! :W 1 nap volt mire a pincén keresztül húztam külön kört a villanysütőnek, a konyhapult alatt fúrtam le kb 5 lépésben (egyre hosszabb furoszárral). Mert a csempe az új!

    Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

Új hozzászólás Aktív témák