Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGa59

    őstag

    válasz PROTRON #10196 üzenetére

    Amit még megtanultam a Zsolnaiban, hogy lehet vagy 50 két csöves fénycsőarmatúrát begyújtani egy darab gyújtókondival. A trükk, hogy a begyújtás után nyugodtan kivehető, a csövek nem alszanak ki, míg valaki le nem kapcsolja a villanyt. Egyszerűen nem volt annyi gyújtónk, mint ahány armatúra és ha valaki megfeledkezett róla, hogy „a pincében és az öltözőben ne kapcsold le a villanyt”, reggel mehettem végig az összesen újra.
    Nehezítés, hogy volt egy állítólag korábban egyetemi professzor, csak megzakant szegény, segédmelós, akinek az volt a dolga, hogy rovarok ellen valami gázolajos keverékkel kenegette a falakat meg a padlót a pincerendszerben szobafestő pemzlivel. Ez több működő csempeégető kemence alatt, helyenként kb 40 fokos hőségeben kifejezetten kellemes érzéseket keltett. Máig nem tudom, egyrészt kinek támadt ez az eszelős ötlete, másrészt, hogy nem égett le az egész kóceráj egyszer sem.

    [ Szerkesztve ]

    STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

Új hozzászólás Aktív témák