Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F e Z o

    veterán

    válasz smiti #9841 üzenetére

    4-étől tölthető azok számára, akik nem rendelkeznek BF3 premiummal. Az új nvidia beta bios ajánlott hozzá.

    (#9833) Qru : A tv-m csak 720p-s de azon tuti nem játszanék.

    Más : Tegnap este 7-kor megint elkezdett szórakozni a gépem. (Volt már ehhez hasonló probléma, akkor sikerült életet lehelni bele.) Először kimeredt a kép, majd random kékhalál, van amikor 1 perc után, van amikor 5 perc után. Utána persze elkezdett szarakodni az oprendszer is, próbálta javítani magát. Ekkor visszatettem mindent alapra a biosban. Tettem volna fel új oprendszert, de kékhalál, a telepítés alatt random. Este volt b6 bios hibám is, az az északi hídra hivatkozik.Éjfélkor már nem bírtam tovább cérnával, lefeküdtem aludni. 5 óta fentvagyok, Hajnalban még a bios is ment, reggel már a biosban is fagytam random. Megállt az óra a jobb alsó sarokban. Se ki, se be, se restart. Most olyan szinten vagyok, hogy a biosig nem jutok be. 3 este lehetséges indításkor. 1. Kapásból újraindulás, 2. Belépne a biosba, de csak fekete képernyő, egér van, de nem mozog. 3. Egér van mozog, s ahogy mozgatom előjön a bios háttere. Na ennyi. Bios alapon, már vagy 10x reseteltem, elem kivétellel is. Reggel kipróbáltam a procimat, memóimat másik gépben, semmi gond velük.. Most úgy döntöttem, hogy visszaküldöm gariba, nézzék meg. Abba beleköthetnek, hogy 2.31A-s beta bios van, amit az asrock lapjáról szedtem le? Egyébként a gari, egy mezőtúri kiskerbe szól.

    [ Szerkesztve ]

    H2O über alles!

Új hozzászólás Aktív témák