Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lj510126

    tag

    válasz cocka #90 üzenetére

    Több hete próbálkozom azzal, hogy video file-okat töltsek le az MTVA új honlapjáról (www.mediaklikk.hu), de ennyi idő alatt szerzett rengeteg után hajlamos vagyok belátni, hogy NEM LEHETSÉGES letölteni.

    A video lejátszása ugyan sikeresen elindul, de sehogy sem lehet kivadászni a film egyedi URL címét (majd ezen az úton a video file-t) még a Get ASF Streamer szoftver segítségével sem.

    Ha a film futása közben bármilyen flash video downloader programmal letöltöm a filmet, akkor csak egy rahedli .ts kiterjesztésű file-t kapok, amelyet semmilyen lejátszó (még a VLC se) sem akar felismerni, lejátszani. A sok .ts file-t egymáshoz fűzve lejátszani meg még annyira sem lehetséges.
    he
    Korábban ha valamilyen stream jellegű file-t akartam letölteni, akkor a Get ASF Streamer mindig segített, a mediaklikk JW Playerje esetén az is felmondja a szolgálatot (a kezét törném el, aki kitalálta ezt az új MTVA honlapot)

    A múltkor kaptam egy tanácsot, hogy a Get FLV szoftverrel kísérletezzek, de az se volt tökéletes, ráadásul csak egy 3 napos próbaverzió tölthető le (a kódok letöltése céljából csak a sok helyről ismert, vírusoktól hemzsegő helyekre akar rákattinttatni, semmi megoldást sem nyújtva).

    Valóban nincs semmi lehetőség sem filmek letöltésére mondjuk a http://www.mediaklikk.hu/musor/sirjaik-hol-domborulnak/ honlapról (egyenlőre a 36. rész érdekelne, ha megismerem a módszert, akkor már én is meg tudom oldani a helyzetet).

    Tudna valaki segíteni? Köszönet előre is!

Új hozzászólás Aktív témák