Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pibácsi

    senior tag

    válasz Chrystall #1597 üzenetére

    SziaCrystall!
    Felszállt a füst.
    Még tegnap este addig ügyködtem, hogy mostmár működik. A megoldás az volt, hogy teljesen leszedtem az AviSynthtet az összes tartozékával. Van egy jó kis programom, amit évek óta használok, ez kiszed minden tartozékot. Ezután teljes géptisztítás, majd ujra telepítés. Beraktam a pluginokat, használtam a scriptet, amit adtál (az angol is kb ez).
    Viszont ezzel nem indult el. beraktam egy FFMS2 (amit az angol adott meg. Előtte próbáltam egy új verziót, de az nem jött be.) Átírtam a DirectShowSource-t ffMpegSource2--s változatra és így tudott kapcsolódni a HCgui, és el tudtam indítani a konvertálást, A korábbi vízparti videót konvertáltam át, mivel ott több a mozgás (főleg az oldalmozgás, mivel mindíg azokkal van a baj). A végeredmény jó lett (90-95%). A mozgásoknál még egy kicsit lehet szórakozni, de ugyanaz, mint a tied.
    A leveledet csak most olvastam el, eddig nem volt időm a témával foglalkozni, de gondoltam, "megnyugtatlak". Gyakorlatilag a te videóidat használtam azért, hogy össze tudjam hasonlítani az eredményeket. Elismerésem a kitartásodért. Ezt a "kitartás" dolgot már átéltem egy párszor, mivel engem sem hagy nyugodni, ha valami nem akar jó lenni. Évek óta már elég sok időm ráment a kisérletezéseimre, de így halad az ember előre. Ez a technológia mostmár ki lett dolgozva (hála neked), el tudjuk tenni és lehet alkalmazni.
    A másikat elég nehéz röviden összefoglalni, ott inkább átküldöm a YouTube videót ami ezt bemutatja. Én is ennek alapján kisérleteztem. Ott bemutat több fájl átalakítást is. Minden esetre onnan nem lehet mpg-be menteni, azt még utána át kell konvertálni, hogy DVD-hez lehessen használni. Egyelőre mindkét vonalat befejezem, mivel másirányú dolgaim is vannak és elég sok időm ráment. Mostmár ebből az alapból tudsz egy kpl. mpg videót szerkeszteni, abból DVD-t csinálni.

    http://www.youtube.com/watch?v=zsg382np_3Y

    Üdv. Pibácsi

Új hozzászólás Aktív témák