Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Core2duo6600

    veterán

    válasz #65675776 #1372 üzenetére

    Megtudja nyitni a DVD viever is, de valahogy egyszerűbb ráhúzni a VLC re, vagy bármely más hasnló progira, mint ott szöszmötölni vele.

    WMP nem ad hangot az RTL, TV2 es felvételnél a AAC kodek hiánya miatt, ellenben WMC az élő adásnak ad hangot, felvett adásnál szintén, amit ő maga rögzített.

    Ha nem a WMC veszi fel
    nem ad hangot , ez a bosszantó, hogy ismeri az MS a hangformátumot mégsem támogatja a Media Playerben.

    Én MP3 at részesítem elönyben, mert ezt a gépen kivül sokminden lejátsza, míg a losslessel lehetnek és vannak is gondok, a telefon, a kocsi, a medialejátszó (Itt nincsenek normális hangfalak sem, csak a TV -jé áll rendelkezésre) szintén nem is ismeri a lossless-t

    CD-ét nem veszek CD játszó hiányában.

    Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

  • katt777

    félisten

    válasz #65675776 #1372 üzenetére

    Minőség terén mélységesen egyetértek veled. Nekem csak az a problémám, hogy jószerivel semmit nem lehet boltban megvenni CD-n, csak a sok megaszart, meg a kint már lefutott, vagy éppen agyonmarketingelt vacakot.. :((( Volt, amit leszedtem mp3-ban, aztán hangszerkesztő progikkal tökölődtem nem keveset, amíg valamelyest helyreráztam őket, persze, bakelit minőség egyik sem lett. Szerencsére a kb. 200 audio kazettám hanganyagát be tudtam digitalizálni és kijavítani pár hónap munkával.
    Sokféle JÓ zenét kedvelek, van pár kedvenc előadóm, de még az Apple store-ban sem találtam egyiktől sem semmit. :((

    Én Foobar2000-t használok, egyébként WMP-vel az a bajom, hogy nem képes onnan folytatni a lejátszást, ahol abbahagytam, és a listát sem jegyzi meg. :(((

    Core2duo6600: Egy DVDlejátszó csak akad a gépedben, ha már a kompakt DVD lejátszód nem tud CD-t lejátszani, amiben kételkedek...
    Amelyik "walkman" nem ismer veszteségmentes formátumot, azt megint nem kell megvenni, de VBR max. MP3-ak már egészen jól szólnak azokon is, persze, ha CD-ről konvertálta át az ember.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák