Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tothgera30

    Ármester

    Ez se semmi ;) , én jó nagyot röhögtem rajta :D , de innen le is tölthető :Y .

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

  • Tothgera30

    Ármester

    Móricka, mi volt az iskolában? - kérdezi Móricka apja.
    - Hallottam egy tök jó rendőrviccet! - mondja Móricka.
    - De fiam, én is rendőr vagyok!
    - Akkor lassabban mondom, hogy Te is megértsd!

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

  • Tothgera30

    Ármester

    A róka gondolataiba mélyedve ballag az erdőben, mikor a nyuszika váratlanul ráugrik, megerőszakolja, majd lepattan róla, s elkezd menekülni.
    A róka dühösen rohan utána. Amikor a nyuszika egy pillanatra eltűnik a róka szeme elől, beugrik egy bokorba, előkap egy újságot, majd leül olvasgatni. A róka tanácstalanul keresgéli a nyuszi nyomát, mikor meglátja az újságot olvasó nyulat. Egyik nyúl neki olyan mint a másik, s nem ismeri fel benne, hogy ezt a nyulat kergette, ezért tőle érdeklődik:
    - Te nyuszika! Nem láttál erre egy másik nyuszikát rohanni?
    A nyuszi felnéz az újságból.
    - Melyiket, amelyik megerőszakolta a rókát?
    A róka a fejéhez kap:
    - Úristen, már az újságban is írják!?

    Két ördög találkozik. Az egyik vidám a másik szomorú. A vidám megkérdezi a szomorút.
    - Miért vagy szomorú?
    - Az utóbbi időben sok gondot okoznak nekünk a halott programozók.
    - Miféle gondokat?
    - Például tegnap az egyik láncfűrésszel a fél részleget likvidálta, mire sikerült neki megmagyarázni, hogy ez nem a DOOM folytatása.

    Az indián ül a tóparton és nézi, ahogy a felesége mossa a ruhákat a vízesésnél.
    Egyszercsak egy nagy kő esik rá az asszonyra és agyonüti.
    - A fenébe! - mondja az indián. - A vízkő már megint tönkretette a mosógépemet!

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

  • Tothgera30

    Ármester

    válasz mattpaksi #7098 üzenetére

    Akkor visszavágok, hogy ne legyen teljesen off az előző!

    A skót házaspár karácsonyra nagy nyúlvacsorára készül, melyre vendégeket is hívnak. A vacsora napjának délelőttjén a szakácsné megkérdezi az asszonytól:
    - Nagysága kérem, lenyúzhatom a nyulat?
    - Nem kell lenyúzni - feleli a skótné - csak megborotválni. Négy vendéggel több lesz, mint amennyire számítottunk.

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

  • Tothgera30

    Ármester

    Kiabál a székely legény az apjának:
    - Édesapám, fogtam egy medvét!
    - Jól van, hozd ide!
    - Nem tudom, mert nem enged el!

    A székely elmegy a hegyekbe kirándulni a fiával. Rájuk esteledik és megszállnak egy erdészházban.
    Éjszaka felébred a székely és azt kérdi a fiától:
    - Mit csinálsz fiam?
    - Maszturbálok apám.
    - Na, és hogy haladsz, fiam?
    - Még nem sokra haladtam apám.
    - Na, akkor most már próbálkozz a sajátoddal!

    A székely nagyon összeveszik a feleségével. Olyannyira, hogy a férj elmegy otthonról.
    Eltelik egy év, két év, öt év, tíz év, amikor végre újra megjelenik.
    Az asszony kérdőre vonja:
    - Hol voltál ennyi ideig?
    - Kinn.

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

  • Tothgera30

    Ármester

    A rendőr a parkban gyanús neszezést hall egy bokor mélyéről. Odasiet:
    - Közösülünk? Közösülünk? 500 forint helyszíni bírság!
    Kinyúlik egy kéz a pénzzel, csak hogy a rendőr menjen már a fenébe. Tetszik a rendőrnek a módszer, odamegy a legközelebbi gyanús bokorhoz is:
    - Közösülünk? Közösülünk? 500 forint helyszíni bírság!
    Kinyúlik egy kéz a pénzzel, csak hogy a rendőr menjen már a fenébe.
    A harmadik bokornál is megáll a rend őre:
    - Közösülünk? Közösülünk? 500 forint helyszíni bírság!
    Előbukkan két zilált, rémült fej. A rendőr teljesen megdöbben:
    - Mi? Ketten vannak? 1000 forint!

    Egy kisfiú odamegy egy álló rendőrautóhoz, és beszól a sofőrnek:
    - Rendőr bácsi, lehetek rendőr? De sajnos még csak hetedikes vagyok.
    A rendőr kinyitja az ajtót és megszólal:
    - Szálljon be, főnök.

    A rendőr ül a konyhában, a tűzhelyen fő a bableves, és a gőz majd leveti a fedőt. A rendőr beüvölt a szobában dolgozó feleségének:
    - Anyukám, gyere már, igazítsd meg a dodót. Az asszony kijön és megkérdi:
    - Mit igazítsak meg?
    - A fazékon a dodót - mondja a rendőr.
    - Az nem dodó, hanem fedő! - igazítja ki az asszony.
    - Nekem azt mondta az őrmester - védekezik a rendőr - hogy Kovács, a fedőneve mától Dodó.

    A rendőr szomorúan ballag az utcán.
    - Veled meg mi van? - kérdezi a barátja.
    - Ne is mondd, a feleségemet kórházba vitték.
    - És melyik osztályra?
    - Azt nem mondta. De azt hiszem, hogy a méhészetre.

    A fuvaros lova kileheli a lelkét a Rottenbiller utcában. Csődület támad, rendőrt hívnak, aki annak rendje és módja szerint jegyzőkönyvet vesz fel. Homloka izzad, tollát nyálazza, ennek ellenére többszöri nekifutásra sem boldogul a baleset helyszínének a feljegyzésével. Végül a bámészkodókhoz fordul:
    - Emberek, segítsenek már! Vonszoljuk már át ezt a dögöt a Nagykörútra!

    [ Szerkesztve ]

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

  • Tothgera30

    Ármester

    Melyek az AIDS első tünetei?
    - Lihegés a hát mögül, és nyomás a végbélben.

    Hogyan nevezik a motorbicikli oldalkocsiját, ha az asszonyt szállítják benne?
    - Tyúkrázda.

    Mi a hasonló a teknős és a nő között?
    - Ha a hátukra fordítod, mindkettőnek lőttek.

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

  • Tothgera30

    Ármester

    Két katona nagy ládát cipel a falu végén. Odamegy hozzájuk egy vénasszony, és megkérdezi tőlük:
    - Mi van ebben a ládában?
    - Az hadititok.
    - De azért látom, hogy jó nehéz lehet.
    - Hát persze! Tele van rakétákkal.

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

  • Tothgera30

    Ármester

    Nagypapa mesél húsz év körüli unokájának.
    - Fiacskám! Amikor én ilyen idős voltam, mint te, a barátaimmal Párizsban voltunk és nagyon jól szórakoztunk. Minden délben a legjobb éttermekben ebédeltünk. Végigettük az étlapot, és a legjobb borokat ittuk hozzá. Amikor jóllaktunk, fizetés nélkül távoztunk. A vendéglős és pincérek persze utánunk jöttek reklamálni, de jól elvertük őket.
    Délután felkerestük a kocsmákat: finom francia borokat, pezsgőt és konyakot ittunk. Amikor jól berúgtunk, fizetés nélkül távoztunk. A kocsmáros és pincérek persze utánunk jöttek reklamálni, így őket is jól elvertük.
    Esténként elmentünk a kupikba, minden kurvát megdugtunk. Amikor kiszórakoztuk magunkat, elindultunk, persze itt se fizettünk. A madame és a felvigyázók persze utánunk jöttek reklamálni, de őket megint csak elvertük.
    Éjszaka kipihentük magunkat, majd másnap újra kezdtük a kört. Ezt így csináltuk minden nap, míg Párizsban voltunk a haverokkal.
    Az unokát nagyon feldobja ez a programlehetőség, összeszedi a haverokat, mesél nekik a nagypapa Párizsi kalandjairól és elhatározzák, hogy ők is kimennek szórakozni. Két hét múlva hazajönnek. Az unoka alig él, keze lába törött, feje bekötve.
    - Mi történt veled, fiam? - kérdi a nagypapa.
    - Elmentünk a vendéglőbe, bekajáltunk, beittunk, le akartunk lépni, erre a vendéglős megvert, mint egy lovat. Sebaj, délben elmentünk egy jó kocsmába, finom francia borokat, pezsgőt és konyakot ittunk, ám amikor fizetés nélkül le akartunk lépni, a kocsmáros és a haverjai irgalmatlanul megpofoztak. Este elvánszorogtunk egy kupiba, a nap fénypontjaként keféltünk egy jót. Megpróbáltunk lelépni fizetés nélkül, de a stricik kegyetlenül elvertek, ráadásul elszedték minden pénzünket. Nagyon rossz volt!
    - Sajnálom kisunokám. Kivel utaztatok?
    - A Neckermannal, nagypapa.
    - Őket nem ismerem, mi annak idején az SS-el voltunk.

    Egy cigány felkerül Pestre. Odamegy az első járókelőhöz, és megszólítja:
    - Köszönöm, kedves magyar úr, hogy beengedtek az városba, lakhatást, ételjegyet, ingyen orvosi ellátást és oktatást biztosítanak, és nem kell adóznom!
    Erre a járókelő:
    - Téved, uram, én mexikói vagyok.
    Az ember továbbmegy, és megszólítja a következő járókelőt:
    - Köszönöm, budapesti barátom, hogy egy ilyen szép országban lehetek!
    - Ön téved, én vietnami vagyok.
    Emberünk nem adja fel, a következőt is megszólítja:
    - Köszönöm önnek, hogy láthatom a csodálatos Budapestet!
    - Mi közöm hozzá? Én a Közel-keletről jöttem.
    Végül csüggedten még odamegy egy szép hölgyhöz.
    - Ön magyar?
    - Nem, dél-afrikai vagyok.
    Emberünk kiábrándultan:
    - És hol vannak a magyarok?
    A nő az órájára néz, és megszólal:
    - Valószínűleg munkában.

    Kovács Béla bemegy a kocsmába, és vidáman felkiált:
    - Ma este mindenki a vendégem egy körre!
    - Ez igen! - mondja az egyik cimbora. - Úgy látom, jó kedved van ma.
    - Hát hogyne lenne? Megbízott az önkormányzat, hogy hétfőtől én gyűjtsem be a pénzt a parkolóautomatákból.
    Eljön a hétfő este, Kovács megint megjelenik a kocsmában. Odaszól a pincérnek vidáman:
    - Pincér! Ma este mindenki a vendégem két körre!
    - Látom, tetszik az új állásod, Béla. - mondja a haverja. - Hát még milyen boldog leszel, ha megkapod az első fizetésed...
    Kovács meghökken:
    - Azt mondod, hogy ezért még fizetni is fognak?

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

  • Tothgera30

    Ármester

    A piros lámpánál fékez egy motor, majd eldől. Egy autós észreveszi és megszólal:
    - Segíthetek, uram?
    - Nem, köszönöm. Tudja, csak a feleségem hagyott el.
    - Az még nem ok arra, hogy a piros lámpánál felboruljon.
    - Dehogyisnem! Elvitte magával az oldalkocsit.

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

  • Tothgera30

    Ármester

    Amit filmek nélkül sohasem tudnál meg...

    A rendőrségi nyomozások szerves része a sztriptízbárok látogatása.
    A rendőrségen a nyomozók pszichológiai teszten esnek át, miután kizárólag olyan társat kaphatnak, aki mindenben tökéletes ellentétük.
    Rendőrfőnök csak olyan ember lehet, amelyik teljesen alkalmatlan rendőrfőnöknek.
    Ha egy városban üldöznek, fuss a városközpontba, ott éppen karnevál van, és elvegyülhetsz a tömegben.
    Ha kifogy a lőszer a fegyveredből, nem kell aggódni, mindig van nálad egy tartalék tár, még akkor is, ha meztelenül ugrasztottak ki az ágyból.
    Bármikor szükséged van egy feszítővasra, egy téglára, kötélre, vagy motoros fűrészre, öt méteren belül megtalálod.
    Addig nem lehetsz narkónepper, amíg nincs egy fekete bőrdzsekid.
    Miután meghallod a lövést, még bőven van időd lebukni a heverő mögé.
    A géppisztolyok lövedékei semmilyen bútoron nem mennek át.
    Autóban ülő embereket lövésekkel eltalálni LEHETETLEN.
    Az üveg nem vág.
    A szemétkonténereket kizárólag puha dolgokkal színültig megrakva szabad tárolni, amelyek felfogják a századik emeletről történő zuhanást is
    Minden tíz emeletnél magasabb épület minden oldala mellett közvetlenül van egy úszómedence, ha esetleg egy erkélyről vagy a tetőről leugrani támadna kedved.
    Verekedésnél hiába van túlerőben az ellenfél, nyugodtan vesd magad közéjük, egyszerre mindig csak egy fog megtámadni, a többi addig jobbra-balra ugrál a szoba másik felében.
    Ha az autóddal tíz métert zuhansz, és összetörik, várj egy másodpercet, és mehetsz vele tovább.
    Egy nyomozó a felfüggesztése előtt semmilyen ügyet nem képes megoldani.
    Minden bomba időzítéssel robban. A robbanásig hátralévő idő szép nagy piros kijelzőn látható rajta.
    Azt a bombaszerkezetet, amit készítője egy hónapig bonyolított, bárki megérti a robbanásig hátralévő 8 másodperc alatt.
    Egy bomba hatástalanításához a piros drótot kell elvágni.
    Ha egy robbanásnak háttal állsz, nem árthat neked.
    A robbanás lángfala pontosan a futó ember sebességével terjed.
    Egy nagyon nagy robbanás öt percig is eltarthat.
    Amikor leütnek valakit, soha nem szenved sérülést, vagy agyrázkódást. Pontosan akkor fog felkelni, amikor a tettestársát leütik.
    Egy férfi soha nem mutat fájdalmat, még halálos seb esetén sem,
    de mindig felszisszen, amikor egy nő megvizsgálja a homlokán lévő bibit.
    Minden zárat másodpercek alatt ki lehet nyitni egy hitelkártyával, vagy egy hajcsattal, kivéve azt az ajtót, amelyik mögött egy lángoló csecsemőotthon van.
    A bűnözőknek tilos a lakásból való távozás után becsukni az ajtót, legalább résnyire nyitva kell hagyni azt, hogy az odaérkező barát/nyomozó egyből tudja, hogy odabent valami nincs rendben.
    Minden televíziós hírműsorban van legalább egy hír, ami a pillanatnyi munkáddal kapcsolatos.
    Bármelyik számítógéppel pillanatok alatt be lehet jutni egy ellenséges nagyhatalom titkos adatbázisába.
    Sehol sem mosolyog szebben egy nő, mint egy nyitott hűtőszekrény előtt, a a konyha jéghideg kövén fekve.
    Amerikában a kétszemélyes ágyakhoz különleges, "L" alakú takarókat adnak, amely a féfi oldalon derékig, a női oldalon nyakig ér.
    A női nadrágot/szoknyát SOHA NEM KELL LEVENNI. Senki sem tudja hogyan, de egyszer csak nincs ott.
    Egy nő mindig felöltözik amikor az ágytól a zuhanyzóhoz megy. Még akkor is, ha egyedül él.
    A denevér sötétben nem lát, és az emberek haját eszi.
    Ha ismeretlen vagy veszélyes környezetben vagy, akkor hátrálva kell közlekedni.
    Erdőben, barlangban, kriptában, egyszóval huzatos helyeken kizárólag gyertyával szabad világítani.
    Ha a házban szörnyeteg, vagy pszichopata gyilkos motoz, a férfiak alszanak tovább, a nők pedig elindulnak felderíteni, minimális ruházatban.
    Tíz éve megbízhatóan működő zseblámpád a veszély közeledtére felmondja a szolgálatot.
    A lift MINDIG elromlik. Kivétel, amikor épp a baltás gyilkos használja, olyankor hét másodperc alatt tesz meg negyven emeletet.
    A tizenhét éves szűzlányok, ha a közeli temetőből halálsikolyt hallanak, mindig megnézik közelebbről.
    A lépcsőfokok MINDIG nyikorognak, és majdnem mindig leszakadnak.
    Ha a házban kések, és balták repkednek a levegőben, miközben a bútorok remegni kezdenek, mindig a pincébe, vagy az emeletre menekülj. NE az utcára!
    Ha éjszaka, vidéken elromlik az autód és esik az eső, a legközelebbi házba NE MENJ BE!
    Egy gyenge nő számára éjféltájban nincsen csalogatóbb dolog, mint egy kriptából hallatszó hörgés.
    Ha autóstoppost veszel fel: a rongyos öregemberről kiderül, hogy lecsúszott tudós, a rokonszenves úr pszichopata kéjgyilkos, a kedves fiatalember vámpír, a csinos lánynak pedig négy nagydarab tettestársa vár a bokor mögött, vagy a következő benzinkútnál.
    Nem kell aggódni, a smink SOHA nem kenődik el. Még búvárkodás közben sem.
    Szintén nem árt semmi a világon a frizurának, de az estélyi ruhának sem.
    Főnök csak hülye ember lehet.
    Minden telefonszám "555"-tel kezdődik.
    Étteremben, bárban, taxi kifizetésénél nyúlj a zsebedbe, az első kezedbe akadó papírpénz pontosan a számla értékét fedezi.
    A konyhákban nincs világítás, éjszaka a hűtőszerény ajtajának kinyitásával világíthatsz.
    Egy pályaudvar méretű barlang teljes bevilágításához elegendő egyetlen zseblámpa, vagy gyertya.
    Ha a gyertyát magasabbra emeled, tízszer erősebben világít.
    A kormánykereket MINDIG mozgatni kell jobbra-balra, még egyenes úton is.
    Minden épület főbejárata előtt van egy szabad parkolóhely.
    Bárhol állsz meg autóval, meg fognak büntetni tilosban parkolásért.
    A szélvédőn hagyott büntetőcédulát szét kell tépni.
    A polgármestert kizárólag az elnök várható látogatása izgatja, a közelgő szökőár és a városban dühöngő szörnyeteg nem érdekli.
    Ha egy nagy üvegtáblát visznek, valaki nemsokára át fog esni rajta.
    Telefonbeszélgetés elején és végén sohasem köszönünk.
    Ha esetleg úgy döntenél, hogy táncolni kezdesz az utcán, mindenki tudni fogja a lépéseket.

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

  • Tothgera30

    Ármester

    Bemegy egy férfi a pszichológushoz, és azt mondja:
    - Doktor úr, segítenie kell! Teljesen kikészít a feleségem. Minden este elmegy otthonról. Elmegy Larry kocsmájába, felszed valami pasit, elmegy a lakására és lefekszik vele. Már nem tudom, mit csináljak!
    Az orvos nyugtatólag:
    - Semmi baj. Feküdjön le ide a díványra, csukja be a szemét és lazítson. Így ni... És most szépen, lassan mondja el, pontosan hol is található Larry kocsmája?

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

  • Tothgera30

    Ármester

    Gépjárműoktatók mondásai:
    1. Indulás előtt legközelebb győződjön meg róla, hogy bent ülök-e a kocsiban.
    2. A frontális ütközés nincs benne az anyagban.
    3. A STOP tábla nem javaslat, hanem parancs.
    4. A bekanyarodási szándékát legközelebb ne a hátsó ablaktörlővel jelezze!
    5. Kérem, tolatásnál ne térdeljen fel az ülésre.
    6. Mivel KIT nem tudott eljönni, így ma is magának kell vezetnie.
    7. Az előzésnek nem az a lényege, hogy kikerüli az Ön előtt haladó autót, aztán a szembejövők őszinte megdöbbenésére hosszan egymás mellett haladnak.
    8. Nagyon jól látja, hogy a sebességváltó feladata az, hogy a motor ne 12000-es fordulatszámon működjön, mint az elmúlt húsz percben. De ezt jó lenne a gyakorlatban is bemutatni.

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

  • Tothgera30

    Ármester

    Betolják a beteget a műtőbe, ahol már az orvos beöltözve várja. Mivel a beteg nagyon idegesnek tűnik, az orvos megkérdi:
    - Mondja, mitől ilyen zaklatott?
    - Doktor úr, ez lesz az első műtétem!
    - Ugyan már, uralkodjon magán! Nekem is ez lesz az első műtétem, mégsem csapok ilyen patáliát!

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

  • Tothgera30

    Ármester

    ...Van nekem is egy zsarus viccem...

    Két rendőr teker felfelé az emelkedőn tandem biciklivel.
    Ahogy felérnek a csúcsra, az amelyik elől ült, megszólal:
    - Hű, de nehéz volt tekerni, hogy ide felérjünk.
    Erre a másik:
    - Hát még nekem milyen nehéz volt végig fékezni, hogy vissza ne guruljunk!

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

  • Tothgera30

    Ármester

    válasz Eastman #7778 üzenetére

    Most ez egy busz alkatrésze? :Y

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

  • Tothgera30

    Ármester

    Móricka kérdezi az anyukáját:
    - Mami, miért van az apunak olyan kevés haj a fején?
    - Tudod, kicsim, azért, mert sokat gondolkodik.
    - És neked miért olyan hosszú a hajad?

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

  • Tothgera30

    Ármester

    Az iskolába különleges dolgokat kell vinni a gyerekeknek. Kérdezi a tanítónéni Pistikét:
    - Te mit hoztál?
    - Én egy aranykarkötőt hoztam.
    - És mit mondott apukád mikor elhoztad?
    - Hát, hogy ha valami baja lesz akkor letépi a fejem!
    - Hát te, Zolika, te mit hoztál?
    - Én egy antik faliórát hoztam.
    - És apukád mit mondott mikor elhoztad?
    - Hát azt, hogy ha valami baja lesz akkor kitépi a kezeimet és a hátamba szurkálja!
    - És te, Móricka te mit hoztál?
    - Én egy lélegeztetőgépet!
    - És apukád mit mondott amikor elhoztad?
    - Azt, hogy Arhhhhhhk-rrrrrrrhöööörrr!
    :Y :R :C
    Boldog karácsonyt! :DD

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

  • Tothgera30

    Ármester

    Egy szoftveres, egy hardveres és Bill Gates utaznak egy autóban az országúton. Az autó az országút közepén beadja a kulcsot.
    Megszólal a szoftveres:
    - Szerintem kifogyott a benzin, tankoljunk, és máris újra üzemképes lesz az autó.
    Erre a hardveres:
    - Szerintem leesett a gyertyapipa, igazítsuk meg, és mehetünk tovább.
    Mire Bill Gates:
    - Szerintem szálljunk ki, és szálljunk vissza.

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

  • Tothgera30

    Ármester

    Tehát az új év első viccei :C !

    Piroska megy az erdőben,rezeg a bokor,kiszól egy mély hang:
    -Piroska,mi van a kosárkádban??
    -Kenyerecske,borocska...
    -És még mi van a kosárkádban?
    -Kolbászocska is van...
    -PAPÍÍÍÍR NINCS??!!!!!!

    Euronics üzletlánc egyik áruházában:
    -Hello, érdeklődni szeretnék, hogy mikrohullámú sütőtök van?
    Erre az eladó hátrakiabál:
    -Béla bazdmeg gyere ki, itt van valami elmebeteg aki valami mikrohullámú sütőtököt keres!

    Interjút készítenek a legidősebb amerikaival.
    - És mondja, Sam bácsi, Ön is büszke arra, hogy afroamerikai lett az Egyesült Államok elnöke?
    - Mi az hogy! Nagyon örülök és büszke vagyok. De mondok én magának valamit: milyen büszke lehet most ennek a négernek a gazdája....?!

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

  • Tothgera30

    Ármester

    A skót család teázni készül, és átküldi a fiát a szomszédba, hogy kérjen cukrot. A fia átmegy, de nemsokára üres kézzel visszajön, és mondja:
    - Azt mondta a szomszéd néni, hogy most nincsen sajnos cukra.
    - A vén zsugori, akkor hozzál két kockacukrot a miénkből.

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

  • Tothgera30

    Ármester

    válasz TazLeacher #7919 üzenetére

    Itt a link, elvileg működnie kellene :U ! Amúgy elég viccesnek tűn :K t!

    ui.: te hol fujattad a P182-t és mennyi volt?

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

  • Tothgera30

    Ármester

    válasz TazLeacher #7927 üzenetére

    Most mit csináljak veled? Még jó hogy nem vagyunk egyformák. Na, talán ez tetszik:
    A skót nagyon beteg. A felesége virraszt az ágya mellett, miután az orvos megmondta neki, hogy a férje már talán a reggelt sem éri meg. Egyszer csak megszólal az asszony:
    - Most elmegyek vacsorát készíteni a gyerekeknek. Amíg visszajövök, igyekezz nem meghalni. Ha mégis meghalnál, akkor előtte azért fújd el a gyertyát...
    Köszi a linket, én is fújatnám a Stackert, kívül-belül. Leginkább fehér-fekete színkombinációban.

    [ Szerkesztve ]

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

  • Tothgera30

    Ármester

    Kisfiú pityereg a hentesüzlet
    előtt. Egy bácsi odalép hozzá:
    - Miért sírsz, fiacskám?
    - Anyukám leküldött vásárolni, de nem tudom, mit mondott. Azt, hogy Gyula, vegyél húsz deka csabait, vagy Csaba, vegyél húsz deka gyulait???
    - Ez egyszerű, kisfiam! Hogy hívnak?
    - Pistike.

    A mama kioktatja kislányát:
    - Nem bánom, bemehettek a szobádba a fiúval, mi majd addig itt nézzük a tévét. De ha szemtelenkedni kezd veled, jelezd valahogy!
    - Jó, anyuci, de hogyan?
    - Figyelj nagyon... Ha meg akar csókolni, kiáltsd azt, hogy ribizli! Ha meg akarja fogni a melled, kiabálj, hogy alma! Ha lejjebb tévedne a keze, kiáltsd azt, hogy őszibarack!
    Bezárkóznak a fiatalok a másik szobába, a szülők pedig a hangot lehalkítva nézik a tévét. Egyszer csak elkezd a lány kiabálni:
    - Gyümölcssaláta...! Gyümölcssaláta...!

    Egy fickó elmegy AIDS
    szűrésre. 2 hét múlva jelentkezik az eredményért:
    - Uram, Ön homoszexuális? - kérdi az orvos.
    - Igen, az vagyok...
    - Nos, ebben az esetben várható volt: sajnos pozitív lett a teszt.
    Az ürge nagyon berezel:
    - Doktor úr, meg fogok halni? Nincs semmi orvosság?
    A doki gondolkodik, majd így szól:
    - Hát, létezik egy új gyógymód, még nem hozták nyilvánosságra, de
    biztos a gyógyulás. A következőket kell tennie:
    tegyen ki 1 liter tejet 4 napra a napsütésre, azután igya meg, egyen hozzá 5 romlott nyers tojást és fél kiló rothadt savanyú káposztát, rengeteg cseresznyepaprikával. Ezt csinálja 20 napon keresztül, és meggyógyul. Miután a pasas hálálkodva elmegy, a nővérke odafordul a dokihoz:
    - Na de doktor úr, miért csinálta ezt, miért nem mondta meg neki, hogy negatív lett a tesztje?
    - Most legalább megtanulja a kis buzi, hogy mire való a segge...

    Lovasrendőr megállít
    egy kislányt akinek fényes, új biciklije van.
    - Szép bicaj. A Mikulás hozta neked?
    - Persze hogy a Mikulás!
    A rendőr megvizsgálja a biciklit és átad a kislánynak egy büntetés-csekket.
    - Jövőre mondd meg a Mikulásnak, tegyen fényvisszaverő prizmát is a bicajra!
    A kislány ránéz a rendőrre és kérdi:
    - Szép ló. A Mikulás hozta neked?
    - Peeeersze - válaszol a rendőr nevetve.
    - Akkor mondd meg neki, a lónak az alján szokott lenni a f@sza, nem a hátán!

    A katona éjszakai őrségben
    áll. Egyszer csak zörgést hall:
    - Állj! Ki vagy?
    - Anyád az a demizsonnal!
    - Anyám, állj! Demizson: tíz lépést előre!

    Piroska és a farkas újmagyarul:

    Valahun a francba' vót egy kis gáré. Tök gány piros ruciban pengetett, oszt mindenki csak úgy hítta, hogy Pipi. Ilyet szólt neki az őse:
    - Na a grószmutter szarul van, nyomass neki valami kaját mer' kiveri a balhét, vagy még eldobja a kanalat itt nekünk vazeg.
    Az öreglány tök ciki kégliben lakott a dzsumbujban. Pipi elkezdett nyomulni a dzsuvába, gondolta legalább lenyom egy pár hervadt gazt. Tök oda vót a dzsumbujba', oszt nem bírt a vén tyúk kérójához érni. Sakál egy szitu! Közbe' meg jön a Pitbull és nyomja a vakert neki:
    - Na mi a franc van, mi? Mér nem a dizsibe' nyomatsz, kiscsaj? Atom dizsi van a városba', mindig ott szoktam zsibbadni vazeg. Atomkirály! Na jössz?
    - Francokat, le kell adnom az anyagot a grószmutteromnak, mert megmurdel.
    - Na ájjá' má' le! Itt lepengetsz egyenesen, oszt ott is vagy a vén szatyorná'. Megdobod a cuccal, aztá' veretünk a dizsibe' a faterom verdájával. Oké?
    - Na oké, te addig hesszelj itt vazeg! - azzal Pipi húzta a belét a grószhoz.
    Nagy szopás vót, mert a Pitbull átb*szta a rizsával oszt a hosszabbik utat mutatta. Közben a Pitbull e'döngetett a muttihoz, lenyomta és beburkolta. Tök fonnyadt vót a vénasszony, a Pitbull még flammosabb lett tőle. Gondolta lenyomja Pipit is. Ledöglött a nyanya helyére az ágyba, oszt várta Pipit. Megjött a kis gyökér, oszt skubizta a Pitbullt az ágyban:
    - Te mutter, mér' olyan hülye a pofád?
    - Há' mer a csehóba' leverték a glazúromat egy lavórral, vazeg.
    - Oszt mér' vagy büdös?
    - Atom a hónaljgátlom, mit cikized? Van viszont egy pattanás a nyelvemen, azt skubizd meg! - azzal tátotta a pofáját. A nyomott gáré benézett, erre megkajálta őt is a Pitbull. Utána horpasztott egy királyt a kéróban. Megszívta mer' jött a vén csóka oszt kisasszerolta hogy valami nem kóser. Addig sasolt a kéglinél míg kiszúrta, hogy a Pitbull heggeszt a dikón. Adott neki egy akkora sallert hogy lepetézett. Elő a kalefot (pillangó vót), oszt megrajzolta a Pitbull gyomrát. Dőlt belőle a mutter, a Pipi meg a szar. Tök evribadi vót a buli, burkoltak, pikkeltek, piáltak reggelig. Egyedül a Pitbull nem komálta a témát, mert ha valakinek csengettek, akkor annak akármilyen nagy a felhajtás, mégse egy nagy vaszizdasz a téma. Az egész napja el volt b*szva!

    [ Szerkesztve ]

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

  • Tothgera30

    Ármester

    A tanár nincs megelégedve az elsősök szellemi színvonalával, ezért gúnyosan így szól hozzájuk:
    - Kérem, aki idiótának érzi magát, az álljon fel!
    Nagy csend, mindenki ülve marad. Egyszer csak egy fiatalember óvatosan feláll.
    - Nos, maga úgy gondolja, hogy rászolgált az idióta elnevezésre? - kérdi a tanár gúnyosan.
    - Az igazat megvallva nem, de nem bírtam nézni, hogy a tanár úr egyedül álldogál.

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

  • Tothgera30

    Ármester

    válasz Csakénvagyok #8095 üzenetére

    Hát,... na, lefelejtettem...

    London, szitáló eső, de a hajam tökéletes.
    Párizs, szikrázó napsütés, de a hajam még mindig tökéletes.
    Kocsord, atomrobbanás, igen... nem... az ellen nem véd...

    Társkereső hirdetés:
    Lány, 23 éves, jól szituált, kellemes külsejű, jó testalkatú, fekete hajú, kék szemű, hasonló tulajdonságokkal rendelkező férfi ismeretségét keresi kinek 10 köbméter tölgyfa gerendát eladna.

    Gondjai vannak a matematikával?
    Hívja fel az alábbi telefonszámot, és segítünk!
    3*2-3^2*10 - (sin[ß]/cos(180-ß))*8 - (đ*sin[ß]^-2)*2.5 - [(10x)(ln(13e))]-[sin(xy)/2.362x] - (sin(arc. ctg.(2cos[ß]/2sin[ß])))*4
    A hívás ára csak:
    (7*sin[ß])^(4.6*5)+(12cos[ß])*10^2 Ft + ÁFA

    1/2-id megírt matekdogámat elcserélném ugyanilyen arányú vodka-narancsra!

    Itt az új, full extrás Trabant 1.1, és 1.1 Combi!
    Ha most megveszi, akkor kap hozzá két elülső lámpát beépített izzókkal + egy forgatható bakelit-kormány, amely jó nagy átmérővel rendelkezik.
    A Combi változatban még egy rakodóteret is kap (jó nagyot).
    Ráadásul most mindegyik 1.1-es Trabantba egy sportos-füstös motort is rejtettünk.
    Gyári áron még kap egy pótkereket is!
    Egyéb extráink:
    - négy működő fék
    - hátulsó lámpák, melyek működnek is
    - négy kerék a fékekhez
    - elülső fejtámla
    Irányár:
    - Trabant 1.1 - 70.000Ft (5.000 Ft-ért elvihető!)
    - Trabant 1.1 Combi - 72.500Ft (5.000 Ft-ért elvihető!)

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

  • Tothgera30

    Ármester

    Meghal az alkoholista, a nőfaló és a drogos. Felkerülnek a mennyországba. Szent Péter így szól hozzájuk a túlvilágon:
    - Mindenki kap egy szobát és ő határozza meg, hogy mi kerüljön bele!
    - Én rengeteg piát akarok! - mondja az alkoholista.
    - El van intézve! - mondja Szent Péter, azzal rázárja az ajtót.
    - Én baromi nagy mellű, szőke csajokat! - mondja a nőfaló.
    - El van intézve! - mondja Szent Péter, azzal rázárja az ajtót.
    - Én rengeteg füves cigit akarok!- mondja a drogos.
    - El van intézve! - mondja Szent Péter, azzal rázárja az ajtót.
    Eltelik 15 év. Mindegyiknek kinyitják az ajtaját és megnézik mi van velük.
    - Engedjetek ki! Elegem van az alkoholból! - mondja az alkoholista.
    - Engedjetek ki! Elegem van a nőkből! - mondja a nőfaló.
    Kinyitják a drogos ajtaját:
    - Valaki adjon már be végre egy rohadt öngyújtót!

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

  • Tothgera30

    Ármester

    Egy szőke nő elmegy a boltba venni valami jó videófilmet. Hosszas válogatás után sikerül is kiválasztania egyet. Kifizeti, hazamegy, majd beteszi a kazettát, azonban a várt film helyett csak mindenféle sztatikus zörejek hallatszanak a hangszóróból, a képen pedig csak a nagy üresség látható. Felháborodva felhívja a boltot:
    - Ma vettem egy videófilmek, és most látom, hogy nincsen rajta semmi.
    - Nagyon sajnálom - mondja az eladó. - Természetesen azonnal kicseréljük Önnek. Mi a kazetta címe?
    - Valami "Fejtisztító szalag".

    Három öregasszony üldögél az öregek otthonában és beszélgetnek. Mivel mindhárman nagyothallók, ezért élénk kézmozdulatokkal kísérik a beszédet.
    - Képzeljétek, tegnap a piacon ekkora uborkát kaptam! - mondja az első.
    - Az semmi, én meg két olyan szép fej vöröshagymát vettem, hogy olyat még nem láttatok! - mondja a harmadik.
    Megszólal a harmadik is:
    - Nem hallottam pontosan mit mondtatok, de arra a fickóra még én is emlékszem, akiről beszéltek!

    A Mátra lábánál lerobban egy Volánbusz. Megáll mellette egy Trabant, a sofőr kiszól.
    - Nem megy?
    - Nem a fene enné meg, pedig a Kékesre kéne feljutnom.
    - Oda se neki! Kösse utánam, én is oda megyek!
    - Na ne szórakozzon velem!
    - Sose aggódjon, veszteni nem veszt semmit.
    Rá is akasztják a volánbuszt a Trabantra, az meg hatvannal feltép a Kékes parkolójába. A sofőr ámul, de nem bírja megállni.
    - Hát, szó se róla, felhúzott, de azért igencsak füstölt menet közben.
    A trabantos rémülten néz be a kocsijába:
    - Az istenit, már megint behúzott kézifékkel jöttem fel!

    Egy pasi elmegy az orvoshoz:
    - Doktor úr, nagy baj van, kényszerképzeteim vannak!
    - ?
    - Az a rögeszmém, hogy bele kell dugnom a péniszem az uborkaszeletelőbe!
    - Ember, ne tegye! Felírok gyógyszert, jöjjön vissza egy hét múlva!
    Egy hét múlva:
    - Nos uram, hogy van?
    - Köszönöm, prímán. De képzelje, a gyógyszer nem sokat ért, mégis beleraktam a péniszem az uborkaszeletelőbe!
    - Szent ég! És mi történt?
    - Kaptam egy fegyelmit. Az uborkaszeletelőt meg elbocsátották.

    Egy középkorú férfi személyesen jelenik meg a belügyminisztériumban, hogy útlevelet kérjen az USA-ba:
    - Kihez megy és milyen célból?
    - A bátyámat szeretném meglátogatni.
    - A bátyjának mi a foglalkozása? Csak azért kérdem, hogy vállalná-e az eltartás költségeit?
    - Igen, mert a bátyám bankár.
    - Jó, és miért menne ki hozzá?
    - Mert a bátyám vak, és vezetgetni kell.
    - Nem lenne egyszerűbb, ha hazahívná?
    - Mondtam, hogy vak, nem hülye.

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

  • Tothgera30

    Ármester

    Gazsiék tönkremennek teljesen, és mindenüket eladják, már csak egy színes tévéjük maradt. Mivel jön a tél, ha nem szereznek pénzt, éhen halnak. A felesége megszólal:
    - Té! Hát kirjil má á Kohntul vágy százezret, mer különbén felkopik áz állunk!
    - Dé hát az zsidó, uccse fog ádni!
    - De há csak próbaljad meg - érvel az asszony, és végül meggyőzi Gazsit. El is megy a Kohnhoz.
    - Há instállom, csókolum á kezsit, áz lenne á helyzet, hogy kine 100000 forint a tilre, mer má csak egy színes tévénk márádt.
    - Ok, Gazsi, semmi probléma - szól Kohn, és már nyújtja is a 100ezret.
    Gazsi nem hisz a szemének. Már menne is ki az ajtón, amikor utána szól a Kohn:
    - Várjál csak, Gazsikám. Azt ugye tudod, hogy majd 200ezret kell megadnod?
    Gazsi majd összeesik, de nincs más választása, elfogadja. Most már még gyorsabban menne ki, de Kohn folytatja:
    - De, kedves Gazsikám, azért kellene valami biztosíték is. Azt mondtad, van egy tévéd - hozd el azt kauciónak.
    Gazsi totál kikészül, de nagyon kell a pénz - elrohan haza, és elhozza. De Khon folytatja:
    - Drága Gazsikám! Az a helyzet, hogy gondolkoztam, amíg te odahaza voltál, és be kellett látnom, hogy ez még nem elég. Te alkalmi munkákból és segélyből élsz. Nem lehetek biztos, hogy meg tudod-e adni ezt a sok pénzt. De van egy ötletem. Most itthagyod a felét, és a másik 100ezret majd tavasszal megadod, jó?
    Gazsi bátortalanul visszaadja a pénzt, majd elbúcsúzik. Hazafelé bandukolván így morfondírozik:
    - Hú, bázzeg! Most se pízem, se tévém, és még 100ronggyál lógok a Kohnnák...

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

  • Tothgera30

    Ármester

    A prímás látva a politikában végbemenő folyamatokat, elhatározza, hogy kéri felvételét a kommunista pártba. El is megy a párttitkárhoz s bejelenti szándékát.
    - Aztán miért döntöttél így, prímás? - kérdezi a párttitkár.
    - hát rájöttem, hogy kommunisták akarják a legjobbat, s a marxizmus-leninizmus a legkiválóbb eszme.
    - Jól van, épp most ülésezik a vezetőség, majd megtárgyaljuk a kérelmedet, addig várj itt kinn. jó félórányi várakozás után kijön a párttitkár és közli a prímással:
    - Sajnos, nem vehetünk fel a pártba.
    - Aztán miért nem?
    - Tudod, amikor 1944 őszén a nyilasok kerültek hatalomra, Szálasi-ék ünnepséget rendeztek a Várban, és ott te húztad nekik a talpalávalót.
    - Hát bizony ez így volt - ismeri be a prímás, és lógó orral távozik. Otthon a felesége megkérdezi tőle:
    - Na Zsiga, fölvettek a pártba?
    - Nem a csuda vigye el! - feleli búskomoran a prímás.
    - És miért nem?
    - A vezetőség azért utasított el, mert 44-ben, amikor a nyilasok ünnepséget rendeztek a Várban hatalomra kerülésük örömére, én húztam nekik a talpalávalót.
    - Te szerencsétlen, hát miért nem tudtad ezt letagadni a vezetőség előtt?
    - Nem lehetett, mert mind ott volt!

    A roma lop egy fadorongot az erdőből.
    Elkezdi faragni, már félórája farag, amikor jön a komája:
    - Hé, Gazsi, mit faragsz?
    - Hintalovat a drága kicsi fiamnak.
    Egy óra múlva jön a felesége:
    - Gazsi, mi lesz ebből?
    - Baltanyél.
    Két óra múlva jön a kisfia:
    - Apu, mit faragsz?
    - Fogpiszkálót, ha ezt is el nem cseszem.

    Az orosz a magyar és a cigány feljutnak a mennyországba. Azt mondja nekik Szent Péter:
    - Na fiaim, amennyit hazudtatok életetekben, annyi tűszúrást kaptok.
    Bemegy az orosz, kap 10 tűszúrást. Kijön, bemegy a magyar, kap 30 tűszúrást. Jön ki röhögve, erre az orosz megkérdi:
    - Neked 30 tűszúrás után van kedved röhögni?
    Mire a magyar:
    - Persze, mert a cigánynak már a varrógépet készítik.

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

  • Tothgera30

    Ármester

    Megállítja a rendőr az autóst.
    - Meg kell önt büntetnem, mert ez egyirányú utca.
    - Rendben van, kifizetem a büntetést, aztán megfordulok.
    - Itt nem lehet megfordulni.
    - Akkor tolatok majd.
    - Tolatni sem szabad.
    - Akkor itt hagyom a kocsit.
    - Csakhogy itt tilos a parkolás.
    - Rendben van, akkor beszéljük meg, mennyit ad a kocsimért...

    Egy férfi ül az étteremben és újságot olvas. Előtte van egy tál leves. Leül mellé egy másik ember és nagyon bámulja a tányért. Fél óra múlva úgy gondolja, hogy elveszi a levest, mert már 3 napja nem evett. Jóízűen kanalazgatja, majd amikor a végére ér, megpillant az alján egy fésűt tele hajszálakkal és visszahányja az egészet a tányérba. Óvatosan visszacsúsztatja, mintha mi sem történt volna. Erre az újságot olvasó ember megszólal:
    - Maga is látta a fésűt?

    Egy kocsmában együtt sörözik egy angol, egy ír és egy skót. Azt mondja az angol büszkén:
    - Nekem tíz fiam van. Az egy híján egy futballcsapat.
    Az ír nagyot legyint:
    - Erre vágsz fel? Nekem tizennégy fiam van. Az egy híján egy rögbicsapat.
    Mire a skót:
    - Na és? Nekem tizenhét lányom van. Az egy híján egy golfpálya.

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

  • Tothgera30

    Ármester

    A rendőrhöz odamegy egy kisfiú és megkérdezi tőle, hogy hány óra. A rendőr azt mondja:
    - Fél tizenkettő.
    - Akkor 12-kor kinyalhatja a seggem.
    A gyerek elszalad, a rendőr utána. A következő utcasarkon találkozik a kollégájával.
    - Hová rohansz? - kérdezi.
    - Képzeld az a gyerek azt mondta, hogy 12-kor kinyalhatom a seggét.
    A másik ránéz az órájára és azt mondja:
    - Akkor hová sietsz annyira, még van huszonöt perced.

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

  • Tothgera30

    Ármester

    válasz EmberXY #8171 üzenetére

    Egy autó veszettül cikázik az úton. A rendőr nagy nehezen megállítja. Kiszáll belőle egy szőke nő.
    - Mit művel maga, hogy lehet így vezetni?
    - Nem tehetek róla, hirtelen elémugrott egy fenyőfa, kikerültem balról, erre jobbról is odatermett egy, azt is ki kellett kerülnöm...
    - Asszonyom, szerintem inkább vegye le azt az illatosítót...

    Volkswagen kisbusz megy az úton, megállítja a rendőr:
    - Gratulálok, a hónapban Ön az első, aki nem követett el szabálysértést! Ötvenezer forint jutalmat kap a rendőrségtől!
    - Ááh, kösz.
    - Csak úgy kiváncsiságból, mire költi majd?
    - Azt hiszem leteszem a jogsit.
    Az anyósülésről megszólal a feleség:
    - Ááá, biztos úr, ne is figyeljen az uramra, kicsit félrebeszél, ha iszik.
    A süket anyós megszólal a hátsó ülésről:
    - Ez egy rendőr? Mondtam, hogy nem a lopott kocsival kellett volna jönni!
    Ekkor egy felettébb gyanús külsejű, turbános, szakadt férfi száll ki a csomagtartóból:
    - Na, akkor ez itten már a határ?

    Két rendőr veszekszik, hogy melyikük fia a hülyébb:
    - Biztos az én fiam a hülyébb!
    - Nem az enyém a hülyébb!
    Végül fogadnak, elmennek egymáshoz és letesztelik egymás fiát:
    - Hé fiam nézd már meg nem vagyok-e ott a buszmegállóban!
    A fiú lerohan, megnézi. Közben a másik rendőr megszólal:
    - Tényleg a te fiad a hülyébb, az ablakból is meg lehetett volna nézni.

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

  • Tothgera30

    Ármester

    Általános iskolások fociznak a szomszéd iskola csapatával. A félidőben odahívja az edző magához az egyik játékost:
    - Fiam, ugye tudod, hogy ez egy játék?
    - Igen. - feleli csodálkozva a kis srác.
    - És azt is tudod, hogy ha szabálytalankodnak velünk, vagy egyszerűen csak az ellenfélnél van a labda, nem szabad a bírót átkozni és szidni az anyját?
    - Igen.
    - Akkor most menj oda az édesapádhoz, és légyszíves, magyarázd el neki!

    A medve sétál az erdőben, odaszalad a nyuszika. Megkérdezi:
    - Tudod mi az a 66?
    - Nem.
    - Seggem a szádba pattanhat.
    Másnap megint találkoznak, a nyúl megint megkérdezi:
    - Tudod mi az a 33?
    - Nem.
    - Nyald a seggem télen nyáron.
    A medve elszomorodik, ezért elmegy a bagolyhoz, hogy tanácsot kérjen, mit tegyen a nyuszikával. A bagoly azt tanácsolja, hogy ha megint találkozik a nyúllal, találjon ki valami ravaszat és mondja azt neki.
    Másnap jön a nyuszika, a medve gyorsan azt kérdezi:
    - Te nyuszika, tudod mi az a 22?
    - Nem.
    - A kurva anyádat, azt.

    Ez a jelenet a British Airways London - Johannesburg közötti járatán történt meg. Egy ötvenes fehér asszony egy fekete ferfi mellett ült. Láthatóan nagyon zaklatott volt emiatt, igy hivta a stewardesst. A légikisasszony kérdezi:
    - Mi a probléma, hölgyem?
    A fehér nő:
    - Talán nem látja? Egy fekete mellé ültetett engem. Nem bírom elviselni, hogy egy ilyen gusztustalan lény mellett kelljen ülnöm. Adjon nekem egy másik ülést, kérem.
    A légikisasszony:
    - Nyugodjon meg kérem. A gépen majdnem minden ülés foglalt, de megnézem, hogy van-e még szabad hely.
    A légikisasszony elment, majd néhány perccel később visszajött és azt mondta:
    - Ahogy mondtam, nincs több üres helyünk a turista osztályon. Beszéltem a parancsnokkal és ő megerősítette, hogy a business osztályon sincs több hely. Van azonban egy hely az első osztályon. - és mielőtt az asszony bármilyen megjegyzést tehetett volna, a légikisasszony folytatta - A mi légitársaságunknál nem szokás, hogy turista osztályon ülő utasnak engedélyezzék, hogy átüljön az első osztályra, de figyelembe véve a körülményeket, a parancsnok úgy találta, hogy valóban botrányos arra kényszeríteni valakit, hogy egy ilyen visszataszító ember mellett üljön. - majd a légikisasszony a fekete férfihez fordult:
    - Úgyhogy Uram, ha úgy kívánja, vegye a kézipoggyászát, az első osztályon a szabad hely Önre vár.
    A körülöttük levő utasok, akik elképedve asszisztáltak a jelenethez, felemelkedtek és tapsoltak.

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

  • Tothgera30

    Ármester

    Egyszer egy jól keresö apa úgy döntött, elviszi vidékre 7 éves kisfiát azzal a céllal, hogy megmutassa neki, milyen szegény emberek is vannak, és hogy a gyermek meglássa a dolgok értékét, és felfogja azt, hogy milyen szerencsés családban él.
    Egy egyszerű falusi család házában szálltak meg, ahol egy napot és egy éjszakát töltöttek. Amikor a vidéki út végén tartottak, az apa megkérdezte fiát.
    - Nos, mit gondolsz erről az útról?
    - Nagyon jó volt, apa!
    - Láttad, hogy némelyek milyen szükségben és szegénységben élnek?
    - Igen.
    - És mit láttál meg mindebből?
    - Azt, apa, hogy nekünk egy kutyánk van, nekik négy. Nekünk egy medencénk van otthon, ők meg egy tó partján laknak. A mi kertünket lámpák árasztják el fénnyel, az övékére pedig csillagok világítanak. A mi udvarunk a kerítésig tart, az övéké addig amíg a szem ellát. És végül láttam, hogy nekik van idejük beszélgetni egymással, és hogy boldog családként élnek. Te és anyu viszont egész nap dolgoztok, és alig látlak titeket.
    Az apa csak fogta a kormányt, vezetett csöndben, mire a kisfiú hozzátette:
    - Köszönöm apa, hogy megmutattad, milyen gazdagok is lehetnénk.

    Kohn és Grün találkozik:
    - Szervusz Grün! Mi van mit vettél? Miért van annyi óvszer a kezedben?
    - 25 darabot vettem! - válaszol Grün.
    - De miért?
    - Nézd, bementem a DM-be, és egy iszonyú jó begyes szőke eladó odalép, és megkérdezi: "Mit óhajt uram?".
    - Kotont szeretnék vásárolni, válaszoltam.
    - Megengedi, hogy méretet vegyek? - így a nő.
    Elképedve válaszoltam, hogy természetesen. A nő elém térdel, előveszi, teljesen beveszi, leápol végig, majd száját megtörülve közli:
    - Ez a méret van, mennyit parancsol belőle?
    Ennyi jóért nem volt pofám néhányat mondani, így kértem 25-öt. Na ez történt - mondja Kohnnak.
    Kohn teljesen transzba jőve kérdezi:
    - S ez így lesz, ha én megyek be???
    - Persze.
    Kohn elrohan a DM-be, ahol valóban ott a bomba nő.
    - Kotont szeretnék vásárolni. - hadarja gyorsan az eladónak.
    - Megengedi, hogy méretet vegyek önről? - kérdezi kéjes szájjal a hölgy.
    - Természetesen!!!
    A nő letérdel, előveszi, kiadóan leápolja, full extra, majd megkérdi Kohnt:
    - Ez a méret van, mennyit parancsol belőle?
    - ...köszönöm, egyet se, csak érdeklődtem...!

    Egy férfi elment meglátogatni a nagyapját. Mikor odaért a házhoz, döbbenten látta, hogy az öregúr épp hintaszékében ül a tornácon és deréktól lefelé teljesen meztelen.
    - Nagyapa! Mit csinálsz te itt?! Nincs rajtad nadrág és bárki megláthat!
    Az öregember elrévedező tekintettel meredt a távolba.
    - Nagyapa! Hogy a csodába jutott eszedbe félmeztelenül kiülni a tornácra?!
    Az öregúr lassan unokájára fordította tekintetét.
    - Nagyanyád ötlete volt... Múlt héten ing nélkül ültem itt kinn és
    megmerevedett a nyakam...

    Egy férfi betér egy étterembe egy struccal a nyomában, leül és rendel:
    - Kérek egy hamburgert, sült krumplit és egy Coca-Colát.
    Majd megkérdezi a struccot:
    - És te?
    - Ugyanazt - így a strucc.
    Néhány perc múlva a pincérnő visszatér a rendeléssel és a számlával.
    - 6 dollár 40 - mondja.
    A férfi belenyúl a zsebébe és átadja a pontos összeget. A következő nap újra bejönnek, ugyanazt rendelik, és ugyanúgy kifizeti a férfi a pontos összeget. A következő napokban ugyanez megismétlődik még négy-öt alkalommal. Egy péntek este ismét megjelennek.
    - A szokásosat? - kérdezi a pincérnő.
    - Nem, ma péntek van, kérnék egy steaket és tört krumplit - közli a
    férfi, és a strucchoz fordul:
    - És te?
    - Ugyanazt - hangzik a válasz.
    Néhány perc múlva a pincérnő visszatér a rendeléssel és közli a számla
    összegét:
    - 32 dollár 50.
    A férfi belenyúl a zsebébe, és ismét átadja a pontos összeget. A pincérnő nem tudja visszatartani a kíváncsiságát és megkérdezi:
    - Bocsásson meg, uram, hogy lehet az, hogy önnél mindig a pontos összeg van?
    - Évekkel ezelőtt kitakarítottam a padlást és találtam egy öreg lámpát. Megdörzsöltem, kijött belőle egy jó tündér és felajánlotta, hogy teljesíti két kívánságomat. Az első kívánságom az volt, ha valaha is kell fizetnem
    valamiért, mindig legyen a zsebemben a pontos összeg.
    - Briliáns, más emberek kértek volna egymillió dollárt, de így maga gazdag fog maradni egész életén át.
    - Ez így igaz, mindegy, hogy egy liter tej vagy egy Rolls-Royce, az összeg mindig ott van, ha kell.
    - Megkérdezhetem, hogy kerül ide a strucc?
    - A második kívánságom egy feltűnően magas pipi volt, hosszú, izmos combokkal.

    Az apa bemegy a kisfia szobájába, hogy jóéjszakát kívánjon neki. A gyereknek lidérces álma van, nyög, sír, forgolódik. Az apja felkölti, és nyugtatgatja, kérdezi mi baj van. A gyerek elmondja, azt álmodta, hogy Margit nagynéni meghalt. Apja megnyugtatja, hogy Margit néni teljesen jól van, és betakarja a gyereket, hogy aludjon tovább. Másnap Margit nagynéni meghal.
    Néhány nap múlva az apa ismét felmegy a fia szobájába, hogy jóéjszakát kívánjon neki. A fiának ismét lidérces álma van, az apja felkölti és kérdezi mi baj. A fiú most azt mondja, azt álmodta, hogy a nagypapa meghalt. Apja megnyugtatja, hogy a nagyi teljesen jól van, és betakarja a gyereket, hogy aludjon tovább. Másnap a nagypapa meghal.
    Egy hét múlva, hasonlóan, az apa este felmegy a fia szobájába, hogy jóéjszakát kívánjon neki. A gyereknek ismét lidérces álma van, az apa felkölti, és kérdezi mi a baj. A gyerek sírva válaszol, hogy azt álmodta, hogy az apja meghalt. Megnyugtatja a fiát, hogy teljesen jól érzi magát, betakarja, és mondja neki hogy aludjon csak nyugodtan, minden rendben van.
    Az apa visszamegy a hálószobába, lefekszik, de nem tud elaludni, annyira fél. Másnap reggel halálra van rémülve, mert komolyan hiszi, hogy meg fog halni. Felöltözik, majd kocsival elindul a munkahelyére, de rettenetesen óvatosan vezet, nehogy valami baleset történjen. Nem mer ebédelni, mert fél az ételmérgezéstől. Mindenkit elkerül, mert meg van győződve, hogy valaki meg akarja ölni. Minden zajra felugrik, minden mozgásra az asztal alá bújik.
    Délután hazamegy, az ajtóban találkozik a feleségével.
    - Atyaúristen! Micsoda szörnyű napom volt! Egész életemben ilyen rosszul még nem voltam - mondja az asszonynak.
    Mire az asszony:
    - Neked volt szörnyű napod? Hát még nekünk! Képzeld a postás ma reggel itt halt meg az ajtónk előtt!

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

  • Tothgera30

    Ármester

    -Miért lehetetlen a jamaikai és a kolumbiai foci válogatott mérkőzése?
    -A jamaikaiak elszívnának minden szál füvet, a kolumbiaiak pedig felszívnak minden fehér csíkot...

    Egy színésznő meséli a barátnőjének:
    -Képzeld, a férjem azt akarja, hogy hagyjak fel a színészettel, ne dolgozzak tovább.
    -Biztosan lefizették a nézők.

    -Hogy öli meg a nyuszi a kardfogú tigrist?
    -Tigris, te leetted magad.

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

  • Tothgera30

    Ármester

    Az apuka megkérdi kisfiától:
    - Nem vette észre a tanító néni, hogy én segítettem a házifeladat megoldásában?
    - Nem.
    - Na és mit mondott a megoldásodra?
    - Azt, hogy napról napra hülyébb leszek.

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

  • Tothgera30

    Ármester

    Mi az abszolút nagyképűség?
    ...csiga bedől a kanyarban... :))

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

  • Tothgera30

    Ármester

    Egy férfi folyton arról prédikál a feleségének, hogy ha jobban szervezné a házimunkát, mindenre jutna ideje.
    Egyik délután egyedül marad otthon, és gondolja, hogy majd ő bebizonyítja, milyen gyorsan meg lehet egy süteményt sütni. Néhány óra múlva becsönget a szomszéd:
    - Mi újság, csak nem süteményt sütöttél?
    - De, igen, aztán még megpucoltam a konyhaablakot, elmosogattam, lemostam a falakat, kimostam a függönyt, és még le is zuhanyoztam. - válaszolja a férj kimerülten.
    - És hogy-hogy ilyen nagy munkába fogtál? - kérdi a szomszéd.
    - Hát, az úgy kezdődött, hogy a sütemény alapanyagait beraktam a turmixgépbe, és elfelejtettem rátenni a tetejét.

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

Új hozzászólás Aktív témák