Új hozzászólás Aktív témák

  • Yany

    addikt

    válasz patomi #2698 üzenetére

    Buds+ nekem ilyen balance-os, se nem túlszínezett, se nem vékony. A Liberty2 és a Momentum tetszenek nekem a legjobban. A 1more az tényleg borzadály. A magasakkal a Sony is erősen birkózik, de ott inkább mintha tömörítés miatt lenne gond, nem a hw tűnik gagyinak, de ez már az a szint, amit tényleg nem tudom megállapítani. Érdemes lecsekkolni a noise cancellation videót is, brutális! Brutális! Remélem, hogy folytatja emberünk ezt a szériát, ennyire jól soha nem tudtam volna összevetni a cuccokat, mint így. Egy boltban meghallgatva sem. (annak is megvan az előnye, pl. ergonómia csekk, szóval ne kezdjünk újabb vitaköröket, hogy ez miért használhatatlan így, pls, köszi)

    szerk.: ja én mind a 4 videót megnéztem, nem csak a linkeltet, ha esetleg a linkelt videóban nem találná valaki azt, amiről beszélek. :DD

    szerk2: az, hogy melyik a legjobb, az már tök szubjektív, szóval nincs egyetemes legjobb, max olyan tekintetben, hogy akusztikailag mennyire működik rendesen pl. frekvencia-visszaadásban stb, de ettől még nem biztos, hogy valakinek azt tetszik, ami a legpontosabb is. Az Anker pl. nekem "kicsit" túlzásba is esik a magas és mély tartományokkal, de mégis azzal együtt is az egyik legjobban tetszik. Valójában a Momentum a nyerő nálam, de fizessen 300 eurót egy TWS-ért az, akinek két anyucija van. A zajszűrésén viszont lepetéztem... mindjárt kelnek...

    [ Szerkesztve ]

    Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

Új hozzászólás Aktív témák