Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 75kokoko75

    tag

    válasz MageRG #24105 üzenetére

    Nem rossz gondolat.
    Közösségenként mindenhol meg van a saját igazság. Ezért nincs ma egyetértés globálisan, de még csak regionálisan sem sajnos.
    A legjobb módszer mégis a legmegbízhatóbb forrásra támaszkodni. Az pedig egyszerű, ahogy mondtad is.

    Ezt kell megkeresni ahhoz, hogy az ember eljusson valaki AZ igazsághoz. Erről írtam előzőekben.

    Az egyszerű gondolatok a legjobbak.Legalábbis szerintem...

    Aki hirtelen akar meggazdagodni,nem marad ártatlan (PL 28:20)

  • Anfänger

    őstag

    válasz MageRG #24105 üzenetére

    "Hogy mi igaz, az végső soron azon múlik, a megfigyelő mit hisz igaznak."

    Nem azon múlik.
    Van egy igazság,azt mi vagy megtudjuk vagy nem, ha megtudjuk,vagy elhisszük vagy nem.
    Vagy keresünk tovább,mert ez számunkra hihetetlen,és még jó párszor körbejárják,aztán úgyis fény derül az igazi igazságra annak aki szívből keresi.

    Jézus az igazság,az Ő gyönyörű áldozata,amit értünk tett,hogy Jézus a testben megjelent Isten,aki bemutatni jött az Atyát.

    Ha bűnbánatot tartunk az Isten felé,akkor ki fogja jelenteni nekünk.
    Tudom.... Akivel nem történt még meg,az szkeptikus.
    Mert felvetődik a kérdés, hogy "hogyan működik ez a gyakorlatban?
    Majd megtudjuk,ha szívből keressük! Nem bizonyítható,hogy el legyen rejtve az " okosok " elől.
    Sokan így vagyunk,de Isten megmutatja azoknak az igazat,akik keresik. Attól,hogy a világ nagy része nem hiszi,hogy ez az igazság,attól még az igazság az marad,csak mi nem tudjuk. Majd megtudjuk,remélhetőleg minél előbb....

    Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

Új hozzászólás Aktív témák