Új hozzászólás Aktív témák

  • DarkFater

    tag

    Dear Didy és Stol,

    Van két meghalt tápom ill az egyik biztos a másik csak valószínűleg.

    1. Enermax 300W - (Hülye voltam, óvatlan, mellényúltam és valamit leégettem benne)
    2. Noiseblocker 400W - Ennek a tünete meg ez lenne:

    Sajnos újkora óta csinál olyat, hogy megnyomom a gombot és nem indul el a gép. Egy tizedmásodpercre megmozdulnak a ventillátorok, de semmi. Anno 2-3 gombnyomás után elindult.

    Azóta teljes konfigcsere volt és Athlon Xp 2500+ -ról átálltam A64 3500+ -ra és egy X800GTO kártyára.

    Utóbbi 2 hónapban ha ki volt kapcsolva a gép és áramtalanítva, akkor visszakapcsolás után nem volt hajlandó elindulni csak olyan 10perc után.
    Az volt az érdekes, hogy megnyomtam a gombot és nem történt semmi.
    Vártam 5 percet és megint megnyomtam. Semmi.
    De ekkor már azt vettem észre, hogy olyan mintha az alaplap szeretne indítani, mintha időről időre adna egy bekapcsolást kérő jelet, mert időről időre felvillannak a ledek, megmoccannak a ventik azaz a gép előadja ezt a régi dolgot, hogy „el akarok indulni, de nem megy”.

    Ilyenkor még 5 perc után nyomok neki megint egy bekapcsolás gombot és akkor szépen elindul a gép és megy egy hétig ha kell. SAJNOS most hétvégével ez is abbamaradt. Most már nyomkodhatom a gombot orrba szájba, se kép se hang. Se füstszag, semmi csak csend.

    Megy Email is nektek.

    Üdv és előrei is köszi a segítséget:
    Pic

    Addig röhögtünk azon amit a főnök mondott, amíg rá nem jöttünk, hogy ez a mai feladat...

Új hozzászólás Aktív témák