Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • j.bravo

    addikt

    válasz BEE #222 üzenetére

    Ha szemét vagyok, akkor azt mondom, hogy az nem érdekel, ha más képe nem sikerül azért mert a villanása elsüti az én vakumat is :) Relatíve hamar újratölt, úgyhogy olyan sok pillanatról nem maradnék le miatta (remélem).

    A gépcserére gondoltam de az a bajom hogy - a táncversenyfotózástól eltekintve - nem biztos hogy érdemes megint buknom néhány Szent Istvános papírdarabot azon hogy egy másik, kicsit jobb kompaktra cserélek... Bár lehet hogy nincs más választásom mert dslr-t (amire közép/hosszútávon érdemes lenne váltani) pillanatnyilag nem engedhetek meg magamnak.

    Franc tudja.
    Az is lehet, hogy inkább csak drukkolni kéne hogy legyen elég fény :DD avagy pofátlan módon a lehető legközelebb menni és a beépített vakuból kihozni amit lehet (a páromnak - ő versenyez - inkább dokumentációs jelleggel kellenek a képek, nem annyira szép képeket szeretne... kedvtelésből táncot fotózni majd akkor tudok ha ő épp nem versenyez :) )

    Holnapig (délután verseny) túl sok minden nem fog történni az ügyben úgysem. :(:(:(

    Whatever.

Új hozzászólás Aktív témák