Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz lesaux #34 üzenetére

    ezt csak megerősíteni tudom, nem a pénz számít...
    egyik barátnőm akinek a családja kilóra megtudná venni az egész követséget, úgy hajították ki minden ok nélkül mint a szart. pedig ott aztán tényleg hatalmas vagyon van és a legkevésbé sem kellett tartani tőle hogy kivándorolna....
    szóval tényleg absz szimpátia alapján megy a dolog.
    ha köcsög bunkók akkor olyan szinten alázzák meg az embert hogy az ombudsman is falnak menne, ha jó kedvük van, akkor teljesen normálisak és nincsen gond egyáltalán.

    kint élnek családtagjaink az usa-ban, washington d.c.-ben elég komoly cégeknél dolgoznak, hiába levél tőlük, hiába bármi, hiába mondom hogy már évek óta szeretnénk meglátogatni őket, teljesen reménytelen, úgy kibasznak mint a szél.
    és mivel vállalkozóként melózom, ezek után a tartós munkahelyi viszony nálam nem létezik. ezeknek a barmoknak meg persze ilyen dolgok számítanak.
    úgyhogy képtelen vagyok meglátogatni őket.

    egyébként meg kapja be a nagy faszt az usa adminisztráció, még kint is úgy viselkednek a reptéren mint valami különleges felsőbbrendű faj, basszák meg magukat.
    ha én lennék az illetékes, már rég őket is ujjlenyomat és megaláztatás várná ferihegyen.
    sőt, bárcsak egész európában ez lenne velük szemben...

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák