Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fifth81

    tag

    Sziasztok,

    Lenne egy UPC Connect box modemem ami a nyar kozepe ota siralmasan lassu.
    300Mbites elofizum van.
    2 szintes haz felso szinjen egy 150Mbites usb sticken tudtam a stabil 3-4MB/sec letoltest es az osszes Androidos kutyummel szepen tudtam csatlakozni es netezni.
    Aztan nyar kozepen vmi elpattant es a wifi teljesitmeny a kőkorba repitett vissza minden wifi eszkozon. Adriodos eszkozokon a legrosszabb a helyzet ott pl az index app fel perc mire betolt.
    probaltam masik csatornara atmenni de az sem segitett.

    csatoltam a inSSIDer-el felderitett kepet (korabban a 11es csatornan logott a upc modem az automatkius beallitasaval). probaltam a 8as es az 1es csatornakat.
    (Az Android egy altalan most berakott extra wifi router, hatha azon jol mennek a wifis eszkozeim de azon is lassuak mint egy lajhar)

    a masik kepen pedig 2m ultem a laptoppal es kaptam ezt a teljesitmenyt.
    a laptopban egy Intel(R) Dual Band Wireless-AC 8265 van. (Asus Vivobook 15)

    aki tud vmi hasznos tanacsot adni hogyan lehet visszanyerni a regi fenyet a wifi jelerossegenek ezen a szar boxon annak elore is koszonom.

  • fifth81

    tag

    Sziasztok,
    Lenne egy UPC Connect box modemem aminek a WIFIje a nyar kozepe ota siralmasan lassu.
    300Mbites elofizum van.
    2 szintes haz felso szinjen egy 150Mbites usb sticken tudtam a stabil 3-4MB/sec letoltest es az osszes Androidos kutyummel szepen tudtam csatlakozni es netezni.
    Aztan nyar kozepen vmi elpattant es a wifi teljesitmeny a kőkorba repitett vissza minden eszkozon. Andriodos telo es tableten a legrosszabb a helyzet ott pl az index app fel perc mire betolt.
    probaltam masik csatornara atmenni de az sem segitett.
    csatoltam a inSSIDer-el felderitett kepet (korabban a 11es csatornan logott a upc modem az automatkius beallitasaval). probaltam a 8as es az 1es csatornakat.
    (Az Android egy altalan most berakott extra wifi router, hatha azon jol mennek a wifis eszkozeim de azon is lassuak mint egy lajhar)

    a masik kepen pedig 2m ultem a laptoppal es kaptam ezt a teljesitmenyt.
    a laptopban egy Intel(R) Dual Band Wireless-AC 8265 van. (Asus Vivobook 15)

    aki tud vmi hasznos tanacsot adni hogyan lehet visszanyerni a regi fenyet a wifi jelerossegenek ezen a szar boxon annak elore is koszonom.
    %MCEPASTEBIN%

  • fifth81

    tag

    válasz cof #79965 üzenetére

    connectboxtol.
    Az USB wifi stick az emeleten van a desktop-ba dugva. De a nyar kozepe ota azon is gyalazatosan megy a net, sot ott rendszeres a szakadozas is.

  • fifth81

    tag

    Uraim,
    a CB hol lehet beallitani hogy csak modem modban uzemeljen? atneztem az osszes beallitasi lehetoseget, de nem talaltam ilyet.
    most megint csinaltam egy merest es a laptop jelenleg a 5Ghz log es hozza a 300Mbites letoltest szepen... komolyan nem ertem mi van ezzel a modemmel.
    2.4Ghz is tudnie kellene a 300 Mbitet?

    milyen modemet ajanlotok moge egy 2 szintes haz eseten? barmit is teszek a CB moge a felso szintre kellene jelerosito?
    a falak zome fent gipszkarton a ket szint kozott vasbeton van.

    koszi a tanacsokat.

Új hozzászólás Aktív témák