Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Acsifun

    aktív tag

    Sziasztok,egy kis segitségre lenne szükségem.
    Párommal 2 hónappal ezelőtt beköttettük Bp.-n a UPC Trio M csomagot, a "szerelő" kollégáról most nem is mondanék semmit úgy sem hinnétek el mennyire volt retardált.
    Szóval 3 nap alatt be lett kötve a net és a tv, és kaptunk is hozzá ilyen nagyon okos connect boxot amiben beépitett wifi jeladó van.
    Na most ez a kütyü azt produkálja hogy ha én kábelen rádugom a gépemet akkor wifin mindenki mást ledob.
    Hát jó gondoltam magamba veszek egy routert tipikus gagyi szar ez a szolgáltató féle box, mivel már jártam igy szülöházamban becses TARR kft ugyanigy járt el és ugyanezeket a tüneteket produkálja az ő modemük is.
    Tehát megvan a router az elbir több személyt/kábelt/vezetéknélküli kapcsolatot, de egyszerűen 5-10 percenként olyan roham jön rá a technikára hogy egyetlen oldalt sem lehet vele betölteni abszolut meghal a net, teljesen VAGY olykor válogat hogy melyik oldal tetszik neki és egy közösségi portált betölt egy fájcserélőt már nem mondjuk. Lényeg a lényeg havi 10 ezerér ez nem szolgáltatás, mi lehet a gond?
    Előre is köszönöm a válaszokat! :F :R

    A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

Új hozzászólás Aktív témák