Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Declare

    őstag

    Sziasztok!

    Új helyre költöztünk, ahol az előző tulaj után átvettük a UPC net+tv-t, felvevős opcióval. Ugyan ilyen volt az előző lakásban, csak T home és nagyon szerettem.

    A beltéri egység régi volt, lassú mint a tetű. Hívtam a UPC t mondták, hogy régi a beltéri, cserélik új, moderner. Mondom király. Na erre idehoztak egy pici dobozt, amire nem lehet rákötni a meglévő házimozim, innen indul....hát mondom ez király. Folytatás: nem lehet a felvett adásokba előre tekerni, csak hátra.

    Kérdés: van ezekre megoldás? Van valami normális beltérije a upc-nek, vagy ennyit tud? Ha ez így van, már mondom is le és megyek vissza a thome, ra.....irtó pipa vagyok, mert ritkán nézek valamilyen filmet tv-n, azt is felvételről szoktam, de ez így, pörgetés nélkül teljesen értelmetlen.... :((( :((( :((( :(((

    köszi előre is a válaszokat.

  • Declare

    őstag

    Nagyon köszi mindenkinek a gyorsz választ. :R

    Nagyon ideg lettem tegnap, mert volt egy film, amire rákészültünk, hogy megnézzük a végét, mert az utolsó 20 percet kb nem láttuk, bevackolunk, indítjuk....tekerés nem engedett. Komolyan azt hittem kihajítom :(((
    Ennek így semmi értelme, ezért nem fizetek felvétel opciót....Nem rt volt amúgy, asszem film+. Nevetséges.

    Cisco volt ez előtt, de halál lassú. Kb 1 perc mire bekapcsolt, műsorújság is fél perc minden alkalommal, mire bejött stb. Tökre örültem, amikor mondták, hogy cserélik valami újra... :(((

    T-home az sokkal jobb. Gyors, winyóval, jobb a menü, minden...asszem az is cisco amúgy. A baj az, hogy az új lakásban upc volt és neki van bekábelezve minden coaxal. A Thome meg már optikai kábellel jönne be, amihez először át kell fúrni mindent....ezért nem is erőlködtem vele, de lehet hiba volt.

    Viszont amit Livius írt: lehet venni saját set top boxot?? Mert akkor az megoldaná a problémát. Itt mire kell figyelni? Ti nem használtok ilyet?

Új hozzászólás Aktív témák