Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ztsoft

    őstag

    válasz ztsoft #65377 üzenetére

    Sziasztok!

    Ma kaptam egy e-mail-t a UPC től, hogy olvasták az általam kitöltött kérdőívet (ugyan azt írtam le benne, mint amit szóban az ügyintézőnek, meg ide a fórumba). Elnézést kérnek a többszöri megrendelés miatt, meg a MyUPS-s üzenetek miatt (utóbbit idézném, A beállított számlaküldési mód továbbra is a MyUPC számla, amelyről több elektronikus visszaigazolás nem várható. :F ).

    A fentiekre tekintettel, és köszönetként azért, mert megosztotta velünk tapasztalatát, a mai naptól 3 hónapon keresztül díjmentesen biztosítjuk Filmbox kiegészítő csomagunk csatornáit a mediaboxon. A plusz csatornákat a 121-124. programhelyeken érheti el, a műsorokhoz pedig kellemes kikapcsolódást kívánunk.

    Tudom, ajándék lónak ne nézd a fogát, de azért a Filmbox Extra HD csatorna is benne lehetne (van HD csomag). Most nézem a csatorna kiosztást, a Filmbox kiegészítő csomag pont a 121-től 124-ig van, mint az e-mail-ben is, akkor ismét mehet egy telefon, hogy a Filmbox Extra HD kimaradt. :W Az már csak mellékes, hogy már nincs "mediabox"-om (ma sikeresen megváltam tőlük). :C

    Ha már úgyis telefonálok, akkor rákérdezek, hogy hogyan áll a múltkori panasztételem, mert eddig semmit nem kaptam róla (ha jól emlékszek, akkor erről kellene valami értesítést kapnom, hogy megkapták, meg, hogy kivizsgálják és értesítenek).

    Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

Új hozzászólás Aktív témák