Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Winne

    nagyúr

    válasz Winne #65055 üzenetére

    Elküldtem a hibajelentést reggel, aztán pár órával később fel is hívtak, hogy mikor tudna kijönni a szerelő, mert megnézték és rosszak a jelszintek és megnézték korábbra is és az előző hónapban is látnak már ilyet és megnézné a technikus.

    Mit fog valszeg csinálni? Kábelt cserél, vagy modemmel bohóckodik?

    A másik része a beszélgetésnek érdekesebb volt, mert megkérdeztem a hölgytől, hogy ha már úgyis beszélünk, akkor mivel közeledik a hűségem vége, tud-e más opciót arra, hogy az interneten, új ügyfeleknek fenntartott 3500 Ft-os 240 MBites csomagot én is tudjam ilyen áron kötni, mint hogy lemondjam a szerződést. Erre azt mondta, hogy ezzel kapcsolatban nem tud segíteni, de kapcsolja a kollégáját (mindig így szokott lenni) és Ő majd tud nekem felvilágosítást adni. Hozzá tartozik, hogy ezzel kapcsolatban már 7-8 emberrel beszéltem tőlük, a vége minden beszélgetésnek az lett, hogy nem tudnak segíteni, mert az az ajánlat csak új ügyfeleknek jár, én csak drágábban köthetem.

    Felvette egy Úr, aki egyből más hangnemben és más felvezetéssel kezdett beszélni, mint eddig akikkel beszéltem (és ők is kedvesek voltak, csak máshogy beszéltek), és a második mondatánál már észrevettem, hogy tudja az adataimat, nem kért semmit, ahogy szoktak, majd két mondattal később eszembe jutott, amit itt szoktatok írni, hogy annak adnak jó ajánlatot, aki le akarja mondani. Valószínűleg a hölgy úgy adta át az infót, hogy én le akarom mondani a szolgáltatást és lényeg a lényeg, hirtelen tudtak olyan árban olyan csomagot adni (amit korábban a nem megoldható kategóriába soroltak), aminek nagyon örültem, elvileg mire hazamegyek már az a sebesség lesz.

    500-ast is megkérdeztem, ahhoz adták volna a dualbandes fehér modem routert, de csak tv-vel együtt tudott ajánlatot mondani, az meg nem kellett.

    Így most lesz egy gyorsabb netem lett szakadozó rossz jelszintekkel. :DDD

    Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

Új hozzászólás Aktív témák