Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ArthurShelby

    addikt

    válasz TeeJay #61555 üzenetére

    Volt kint szerelő, kimérte (azzal a príma hordozható kütyüvel :D ), hogy egy helyen (ahol régi a kábel), ott sokat esik (mármint a jel, nem az eső :D ). Kérdeztem az osztó cseréről, azt mondta nem kell, fölösleges. Fölajánlotta, hogy azon a szakaszon kicseréli a kábelt falon kívül, amit én elutasítottam.
    Jelerősítőtől nem beszélt, de én attól kicsit húzódozom (mert gondolom a zajt is erősíti), egyébként kabelmania sem szokta javasolni.

    pjen
    Nagy meló, de most már lehet nem marad más. Igazából az a rejtély, hogy azon a szakaszon (a hallból a nappaliig, 1 nagy szobán keresztül) hogy megy a kábel. Úgy van, hogy a dobozok papírral vannak lefedve (lakmuszhoz hasonlít a papír neve, de nem az), amire rá van festve, és nagyon csúnya lesz, ha föl nyitom (de lassan már nem lesz más megoldás). A baj, hogy igazából még így sem biztos, hogy okosabb leszek, ha azokat felnyitom.

    kabelmania27
    A jelminőség 99-100, de inkább 100

    Szerk: valamikor, nagy ritkán leesik 90-re, miután szétesett a kép (gondolom elcsúszva mutatja az értékeket), de jobb a helyzet mint tegnap este

    [ Szerkesztve ]

    A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

Új hozzászólás Aktív témák