Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz Dhampir #5174 üzenetére

    Akkor Te egész jól jártál.

    Én, mikor úgy döntöttem, hogy beköttetem tőlük a netet, felhívtam az ügyfélszolgálatot, ahol elmondtam mit szeretnék. Az ügyfélszolis hölgy ezt "rögzítette", majd azzal váltunk el egymástól, hogy kb. 1 hónap lesz max a bekötési idő.

    Eltelt a hónap, nem történt semmi, így gondoltam rákérdezek mi újság. Hívtam az ügyfélszolgálatot, ahol elmondtam, hogy jó hónappal ezelőtt rendeltem net bekötést. Kérte az ügyfélszolgálatos az adataimat, de kiderült, hogy még csak a rendszerben sem vagyok benne. Na ekkor kicsit kérdőre vontam, hogyan is lehetséges ez illetőleg mi lenne, ha most már kicsit csipkednék magukat. Gyorsan kaptam is egy számot, amivel lehetett később érdeklődni, ugyanis a címen, ahová köttetni szerettem volna a netet előzőleg még nem volt semmilyen UPC szolgáltatás, így valami elő-felmérést kellett végezni (mellettem lévő szomszédhoz ill. az utca túloldalán lakó szomszédoknál volt élő UPC szolgáltatás).

    Eltelt újra 3 hét - természetesen semmi nem történt - ezalatt, jött ismét egy ügyfélszolgálatos csevej, de most live chaten, ahol kaptam gyorsan egy munkalap számot, majd rákövetkező munkanapon jöttek is bekötni, de nem hoztak magukkal az akkor éppen élő UPC akcióban hirdetett vezeték nélküli telefont, amit egy jó barátom hozott el tőlük egy héttel később (volt egy ismerőse a UPC-nél. Bár tudtam volna korábban, hogy van kapcsolata)

    Még annyi, hogy a bekötés utáni napon érkezett egy levél a UPC-től, miszerint az általam rendelt szolgáltatás bekötése megvalósítható a kívánt címre. :C

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák