Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz Atesz 666 #46438 üzenetére

    Szia!

    Legjobb tudomásom szerint ennek semmi köze a UPC-hez, mert a csatorna műsoráért ugyebár értelemszerűen nem felelhetnek, illetve a műsorújságot is külső szolgáltatótól kapják, vásárolják. Erről volt is szó nem olyan régen, talán úgy fél éve, hogy váltottak ilyen szolgáltatót.

  • kezo0

    addikt

    válasz Atesz 666 #46438 üzenetére

    Helló,
    megesik ez más csatornák műsorával is, én gyakran tapasztalom ezt pl. az M4 vagy a két Eurosport esetében is. De szerintem ez azért lehet, mert az EPG-ben azt látod, amit egy héttel előre, az adott csatornától kapott infó alapján beprogramoztak, aztán amikor a csatorna két-három, vagy akár csak egy nappal korábban megváltoztatja a műsorát, azt már a legtöbb esetben nem követi az EPG.
    Csak azt nem értem, a sportcsatornák miért változtatgatják meg ilyen gyakran az előre kiadott műsorukat... Hiszen a legtöbb sportesemény időpontja már jó előre ki van tűzve, így ha megvan a jog és a szándék is az élő közvetítésre, akkor egy ilyen közvetítés időpontja is jó előre fix. Azt pedig, hogy a fennmaradó időben milyen konzervet, ismétlést, magazinműsort stb. adnak le, szintén jó előre el lehet dönteni, és elvileg nem nagyon lehet olyan indok, ami miatt ezt később meg kell változtatni – hacsak nem a nézők tudatos szívatása. :P
    (Az elmúlt két napban pl. elvileg kétszer is volt Boxutca magazin az M4-en, én mindkétszer beprogramoztam a felvételét az EPG alapján, aztán az adott időben egyszer sem ez a műsor ment, így szépen le is maradtam róla...)

    Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

Új hozzászólás Aktív témák