Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tido

    aktív tag

    válasz jozsef8 #30215 üzenetére

    Teljesen más technika. Ebben ennyi van.. - jó, kicsivel több, de ez mégsem egy optikai hálózat. Egyébként régi ADSLemhez, és betárcsázós internetemhez képest, ez azért így is csodás :) Ezek a mai fiatalok nem tudják, hogy milyen volt amikor tényleg lassú volt a net :N

    UPC 300/20 + Synology DS418play + RB2011UiAS-2HnD

  • mlinus

    őstag

    válasz jozsef8 #30215 üzenetére

    a upc is fejleszt. Folyamatosan. A fejlesztés nem egyenlő a sávszélesség emelkedéssel, mindent meg kell alapozni, és nyilván elég nagy a szolgáltatási terület.
    az elmúlt 2 évben lehetővé tette a 240es, illetve az 500as internetet, minimum 30mbitre emelt mindenkit, és teljesen egységes a hálózata. ahol koaxos upc van, ott elérhető minden sebesség. A telekomnál koaxon területfüggő hogy egyáltalán beköthető a 120, sok helyen nem, mivel még van olyan cmts ahol nincs 8 letöltési csatorna, és ráadásul arra még rájön az iptv is.

    a telekom az elmúlt 1 évben úgy tönkretette az online ügyfélszolgáltatot, hogy már be se tudok lépni, papíron csökkentette a feltöltési sebességeket (tudom, a profilok megmaradtak, DE, ha mondjuk nincs meg a sebesség akkor hiába adod le hibára leráznak, tapasztalat) és a minimum garantált sávszélet levitték a béka segge alá. (tudom, a upc se garantál sokat, de a 30-as nethez 1mbit letöltést garantálni azért...)

    tudom, hamarosan emelnek feltöltést dsl-en, de azt hiszem a telekomnak jóval többet kell fejleszteni, csak azért hogy felzárkózzon.

    a digi meg hatalmas technológiai előnyben van, már ahol elérhető...

Új hozzászólás Aktív témák