Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kezo0

    addikt

    válasz gduck #128572 üzenetére

    Ne is mondd, naponta szívok ezzel. Még tart a szakasz, folyamatban a felvétel, én hülye meg az elejéről szeretném nézni...

    Két lehetőség van, ugye:

    1. A rögzítés alatt álló műsort indítom el. Ekkor nincs is olyan opció, hogy lejátszás az elejéről, tehát akármit csinálok, mindenképpen ott indul a lejátszás, ahol épp az élő adás tart. Ha pechem van, pont a szakasz végénél tartanak, szóval marha gyorsan kell az időcsúszkát visszarántanom a műsor elejére, ha nem akarom magamnak kapásból elspoilerezni a végeredményt. :((( És ezzel még nincs vége az abnormális működésnek: amikor ugyanis visszahúzom a csúszkát a műsor elejére, kiderül, hogy az valójában nem is az eleje, mert egy 5-6 órás egybefüggő műsornál egész egyszerűen nem lehet megnézni a műsor elejét, amíg tart a műsor... Hihetetlen, hogy ezt most már évek óta képtelenek megoldani. (Khm, a UPC/Horizon/Horizon Go időkben nem létezett ez a probléma...)

    2. A műsorvisszanézőt indítom el az EPG-ből. Ilyenkor érdekes módon kiválasztható az újrakezdés opció, de ugyanaz a helyzet: amíg tart az 5-6 órás élő közvetítés, addig nem nézhető meg az eleje, pfff. :(

    Kiegészítés: ma pont akkor szerettem volna elindítani a műsor megnézését az elejéről, amikor a valóságban a közvetítés épp kb. az utolsó 5-10 percénél tartott - és a lejátszás egyáltalán nem akart elindulni! Meg kellett várni, amíg befejeződik a műsor ill. annak rögzítése, és ezek után már lehetett nézni - ekkor már a legelejéről.

    (Megjegyzés: a fentiek kifejezetten az iPaden futó Vodafone TV appra vonatkoznak, mivel délután, amikor jövök-megyek a lakásban, rendszerint ezen az eszközön kezdem a tévézést, szóval nem tudom, hogy a boxon is pont így lenne-e minden. A boxot + tévét főként esténként használom, amikor a Giro-szakaszok már rég befejeződtek.)

    Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

Új hozzászólás Aktív témák