Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz canniball #42733 üzenetére

    Na most telefonáltam nekik újra, mert nem 100-as a net, és a TV-n sem működik a videótár, meg az apps sem. Na nem mintha bármelyik is érdekelne a kettő közül, de ezek azok amire lehetett hivatkozni, ugyanis a garantált netsebesség megvan, azzal hamar le tudtak volna rázni.

    Szóval felhívtam őket, elmondtam, hogy tegnap itt járt a technikus, aki közölte, hogy valahol a környékben a dolgoztak, és ez okozhatott fennakadásokat, de néhány órán belül tuti elmúlik. Na ehhez képest ma sem sokkal jobb, ami eddig beton stabilan 124/10 volt, az most jellemzően 123/6, esetleg 123/7, de mindig erősen hullámzik a sebesség, sőt van amikor csak 0,5Mbps-t mérek felfelé, tehát valami egyértelműen történt tegnap. Továbbá fiam is mondja, hogy a falubeli haverok is panaszkodnak, hogy játszani lehetetlen volt tegnap, és egyébként is alig megy a net. Úgyhogy ügyfeles hölgy egy darabig próbálkozott, mérte a modemet, újratelepítette velem a boxot, majd miután újra közöltem vele, hogy ezekkel játszhatunk akár holnapig is, akkor sem lesz jó, mert a probléma nem házon belül van, végül azt mondta továbbítja műszakvezetőnek (ha jól emlékszem ezt mondta, de lehet műszaki vezető volt), mert valamiféle központi problémának néz ki. Állítólag fognak majd keresni telefonon, hogy minek azt még nem tudom, de per pillanat eddig jutottunk.

    Egyébként működik a net, lehet használni, de érezhetően sokkal rosszabb mint eddig volt, minden lassabban reagál, többet gondolkodnak az oldalak, tehát valamit elcsesztek. Remélem megtalálják, és nem fog így maradni ezután.

    Visszirányú jelszintek is romlottak kicsit.

    Downstream Channels

    Power Level: Signal to Noise Ratio:
    Channel 1: -2.5 dBmV 40.3 dB
    Channel 2: 0.1 dBmV 40.8 dB
    Channel 3: 0.6 dBmV 40.6 dB
    Channel 4: 1.2 dBmV 40.8 dB
    Channel 5: 1.5 dBmV 40.8 dB
    Channel 6: 1.7 dBmV 40.9 dB
    Channel 7: 1.7 dBmV 41.0 dB
    Channel 8: 1.7 dBmV 40.8 dB

    Upstream Channels

    Power Level:
    Channel 1: 50.5 dBmV
    Channel 2: 50.3 dBmV
    Channel 3: 49.8 dBmV
    Channel 4: 50.7 dBmV

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák