Új hozzászólás Aktív témák

  • Gubek-Einste

    Topikgazda

    válasz tomp #39074 üzenetére

    Nálam nincsen gond vele Budapesten.
    Tegnap gond volt az RTL-s csatornákkal

    Tegnap este (technikailag már ma volt) be akartam lépni egy oldalra de a user/pass megadás után csak egy fehér oldal jött be és az istenért sem tudtam a rendes oldalt behozni, mobilnetről és a Meki wifi-jéről természetesen rendesen ment az oldal. Ezzel az oldallal korábban is volt már ilyen gondom de akkor nem foglalkoztam vele mivel akkoriban az oldallal sorozatosan voltak gondok, hol ment, hol nem így nem is firtattam, hogy éppen csak fehér oldal jött be de akkor mobilnetről sem jött be. Kb egy hónapja amikor visszaraktam a Linksys router akkor egy csapásra bejött az oldal, a bridged mód gond alatt is ment amikor 1 napig ismét a HGW ment router módban.
    Mivel biztos voltam benne, hogy nem nálam van a gond így írtam is nekik FB-n, kértek egy traceroute-t tőlem az érintettet oldalra amit el is küldtem, válaszban a router kiiktatását javasolták. Csináltam a router-en egy MAC klónozást a gép MAC címére amitől új IP címem lett és egyből be is jött az oldal. Elég érdekes ez a helyzet, ha jövőben ismét nem érem el az oldalt akkor majd visszaállítom a router a saját MAC címére hátha majd az ismét megoldja a gondot.

    Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

Új hozzászólás Aktív témák