Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz Treck #29150 üzenetére

    Rendben Treck mester!

    Akkor még a szakmaiságra visszatérve egy mondatra, igen, a kábelTV-s topikban a saját tapasztalataimat írtam le, mint azt sokan mások is teszik, de sosem állítottam ennek az ellenkezőjét! Megjegyzem nem látom a topik címében sehol, hogy UPC technikusok részére fenntartott zárt szakmai fórum lenne! Mondjuk lehet jobb is, mert ha olyanokkal van feltöltve az említett szolgáltató, akik az 500-as nethez háromszor is kiírják az Ubee modemet, majd miután már az előfizető megkérdezi a technikust, hogy szerinte mégis miként fog átjönni adott eszközön a kérdéses sebesség, az meghúzza vállát, és azt mondja, nem tudom! Nálam is volt régebben javítani olyan technikus, aki megállapította, hogy állítani kellene az erősítőben a visszirányon, felmászott az oszlopra, majd le is jött azzal, hogy ő ezt inkább nem piszkálja, mert a visszirány elég kényes dolog! Szóval ennyit a szakmabéliekről, persze mindig tisztelet a kivételnek! Tudod ez itt egy olyan topik, ahol előfizetők is leírják a tapasztalataikat, még akkor is ha azok esetlegesen negatívak, ellenvéleménynek pedig itt van kábelmánia27 (írom ezt maximális tisztelettel ránézve, minden hátsó gondolat nélkül, hiszen ez az Ő véleménye, én azt is tiszteletben tartom) de majd Ő magasztalja a UPC-t, persze Ő még csak nem is tapasztalatból, mert ugye nem az előfizetőjük!

    Részemről is befejezve a téma!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák