Új hozzászólás Aktív témák

  • citkar

    addikt

    válasz blakey #23946 üzenetére

    Ne haragudj, de nem igazán értem, hogy jön ide a Te megrendelésed, az ügyfeled és a határidőd, vagy az, hogy karba tett kézzel vársz-e vagy sem, ki állította ezt egyáltalán? Meséljek én is a tegnapi, vagy a múlt heti munkámról? Kit érdekel ez itt?
    Olvasd vissza kérlek, mert egyszer sem állítottam, hogy nem végzik a szerelők a munkájukat, ez csupán a Te agyszüleményed.
    Én annyit mondtam, hogy egy nap alatt nem tudják megoldani a problémát és én épp használnám a szolgáltatásukat, így ez engem bosszant. Valamint ezt a hibaelhárítást gyorsnak sem nevezném. Ehhez a holnap kiérkező szerelőnek vajmi kevés köze lesz. Nem dimenzionálod kicsit túl ezt a dolgot?

    (#23945) spider80 :
    Lényegében ezt írta egy előző fórumtárs is, amire én azt írtam: tudom, de attól még bosszantó.

    (#23947) vg :
    Nem értek hozzá, nem is akarok találgatni és okoskodni, ezért is intézem úgy a holnapom, hogy a szerelőt fogadhassam.
    Bár kíváncsi vagyok, ha a TV adástól kezdve a telefonig minden elérhetetlen, nálam milyen hiba léphetett fel, mert a TV és a lakáson kívüli doboz között csak a kábel van, aminek a meghibásodásának az esélye kicsi (persze semmi sem lehetetlen), mindenesetre holnap remélem kiderül és meg is oldják.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák