Új hozzászólás Aktív témák

  • BaLee

    addikt

    LOGOUT blog

    Van egy kiváló Connect Box-om amivel jópár évig nem volt gondom de most van... Router üzemmódban használom és nagyon furcsa dolgokat produkál. Belassult. Lassú ha egy torrentet töltök le, minden más iszonyat belassult, régen nem volt ilyen. Helyi hálózaton a NAS-omra 8mbyte/sec-el másolok a gigabites hálózaton, holott előtte ez 60-70 is volt simán. Ami a legfurább (ezt most figyeltem meg), másolok a nas-ra kemény 8 megával, elindítok egy torrent letöltést PC-re, közben a NAS-ra a másolás 8 mbyte/sec-ről beesik 0.5mbyte/sec-re. Elvileg ennek a kettőnek nem is kéne zavarnia egymást jól sejtem?

    Amiket próbáltam. Router újraindítás (többször), router áramtalanítás, majd újra elindítás, Vodafone-nak leírtam a hibát arra futotta, hogy automata üzenetben kaptam tájékoztatást, hogy megvizsgálták a problémát nem találtak hibát, ha a probléma továbbra is fennáll a kollégájuk keresni fog. Nem keresett, helyette 1 nap múlva megint ugyanezt az automata hívást kaptam majd valami sablon e-mailt.

    Ötlet? Sablon e-mailben gyári visszaállítást javasoltak, azt még nem próbáltam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák