Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szaszab

    aktív tag

    válasz witya83 #62 üzenetére

    Gombok: Nem rémlik, hogy a két szélső gombnak lett volna világítása. Mivel 90%-ban eltaláltam őket "érzésre", így eszembe sem jutott a beállítások között keresni lehetőséget ezek ki-/bekapcsolására.

    GPS: Beállítottuk ma a Waze-t is apám SIM kártyájával, fb accjával. Nagyon gyorsan talált jelet.

    Wi-Fi: a lakás legtávolabbi sarkában, ahol a P70-em már nem látta a routert, az uleFone még-még pislákolt, és tudtam netezni. (nem volt benne sim, tehát mobil net kilőve) Viszont a tabletem pl. picit ennél is erősebben fogja a jelet, stabilabb. Ahogy a főnököm mondaná: a gyenge közepestől picit jobb. A telefon már apámnál van, az 5GHz-es kérdésre nem tudok felelni.

    @74panzer
    Csengőhang: végigpöttyögtem a telefon gyári csengőhang lehetőségeit, és elég zajos tud lenni max hangerőn. De sajnos amit @uzsz írt, jogos. Ha a hátlapon fekszik a telefon, akkor az alatta lévő tárgy csúnyán elzárja a hátlapon lévő hangszórónyílásokat, ami nagyon sokat tompít. Azt mondanám, a hangerő 70%-a elvész. De amikor ráraktam az asztali tartóra, aminek a hátlapja egy keret, ergo nem takarja el semmi a hangszóró nyílásokat, akkor nem volt ilyen gond.
    Járt hozzá egy átlátszó, szilikon hátlap. Nem bontottam ki, nem tudom, lyukacsos-e a hangszóróknál. Ha nem, akkor nyilván elgondolkodtató, érdemes-e használni. :D
    De melyik hátlapi hangszórós telefon nem produkál ilyet, ilyen körülmények között? :P

    @Ghard:
    Nem a fényerővel van a baj. Hanem az automata fényerőszabályzóval. Pl. ha közvetlenül fölöttem a plafonról rávilágít a lámpa, akkor nagyon visszaveszi a fényerőt. Félhomályban pedig össze-vissza ugrált, nem találta a helyes fényerőt. Nekem legalábbis...

  • Ghard

    őstag

    válasz witya83 #81 üzenetére

    A beszédhangszóró nem túl hangos max hangerőn sem más telefonokhoz viszonyítva. Hallani jól lehet de persze attól függ mi a zajos környezet.
    A hátsó hangszóró viszont ordít maxon, ennek van hangereje bőven.
    Hang minősége szerintem átlagos, nagyobb hangerőn sem torzít nagyon. ViPER4Android-dal lehet ezeket a mini hangszórókat javítani elég jól, de root kell hozzá.

    (#82) jimmy5
    Tényleg 32 bites lolli van rajta.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák