Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz ALFA #31037 üzenetére

    Nekem úgy tűnik, nagyon nem zártad le, és nagyon nem akarod elfogadni a tényeket.

    Nem egyszerű felfogni, hogy lezártam? Pedig magyar nyelven írtam le:

    Sajnos a tényeket neked kell elfogadnod, mert ha tetszik, ha nem, az összefoglaló szerint kell eljárnod, biztos nem véletlenül van mindenütt ez a pastebines megoldás. Amúgy hiába próbálsz ezzel kapcsolatban osztani, nem én írtam az összefoglalót, de teljesen jó az úgy. Ha nem tetszik, nem használod a topikot.

    Fentiekből fakadóan a személyeskedő történeted se vettem jó néven, de ha én írtam volna az összefoglalót, akkor se lenne ez másként.

    Most akkor újra mondom, hogy lezártam a thread.., bocs, a szálat, hogy ne bántsa ez is a szemedet!

    Nem te fogod lezárni a témát, majd ha a te dolgod lesz, akkor esetleg, de a személyeskedéssel ellőtted az utolsó lehetőséged, javaslom, hogy állj le!

    Köszönöm a közösség nevében is! :R

    (ha valakinek van kedve hozzá, nyugodtan elmagyarázhatja ALFA fórumtársunknak, miért a pastebin-t használjuk itt a fórumon, nem mint ha kötelességünk lenne elmagyarázni, miért így vagy úgy írtuk az összefoglalót, akinek nem tetszik, írjon jobbat, de akár jelentkezhet Tg-nek is, mert már kezd ebből elegem lenni) :(((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák