Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz God Vazzeg #31002 üzenetére

    Köszi, már másodszorra erősítesz meg abban, hogy valamit ezzel a stílussal is el lehet érni! :R (esküszöm nem szándékos, így tudok fogalmazni csak)

    Az meglep, de külön örülök ha neked is segíthettem valamiben, mivel rutinosabbnak számítasz nálam.

    Sok esetben persze rengeteget segítenek nekem is mások, akik akár kevesebbet is tudnak nálam, de épp az a terület nekik ismerősebb. Ha valaki nem guru, egy élet is kevés, hogy mindent tudjon még arról a pár disztróról is, aminek a vonalán szerzi az ismereteit. Szerencsére gyorsan változik, javul minden- igaz a haladók ezt utálják, de ez van, ők össze tudnak maguknak rakni saját disztrót, mi meg örülünk annak, amit készen kapunk!

    Még egyszer köszi, így már tudom, hogy nem csak mimózákból áll a világ! :D Lehet, hogy így átgondolom a végleges visszavonulásomat is! (ezért sokan szidni fogják az orcádat, az tuti!) ;]

    Amúgy Syl lány, csak tagadja....ilyenek, nincs mit tenni! :) Ő is sokat tanult tőlem, csak utálja a pofám az Unity miatt, mint ha én tehetnék róla, hogy végre megszűnik...........

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák