Új hozzászólás Aktív témák

  • mzx

    senior tag

    válasz Gebriel #3362 üzenetére

    Olvasgattam a kérdéseidet, és lehet, h nem kifejezetten válasz számodra (de hátha), ám elmondom, hogyan koppantam ubi/mint telepítése után a Synaptic-kal, nehogy belefuss - bár lehet, h kérdéseid egy része evvel (is) összefügg, nem tudom... Szóval majd' frászt kaptam, h hibátlan linuxtelepítést követően a Synaptic csupa hibát jelzett, nem telepített , nem frissített egy csomó mindent, stb. Hirtelen ötlettől vezérelve először frissítést nyomtam benne az alkalmazásokra (vagy parancssorból frissítettem, már nem emlékszem pontosan), ekkor még mindig fennállt a hiba, ám de kipróbáltam, mi lesz, ha magát a Synaptic-ot is update-lem - nos, erre teljesen rendbe jött a Synaptic, azóta tudok telepíteni vele rendesen progikat, meg frissíteni is.

    Lehet, h esetleg bagatellnek hat az én problémám a profiknak, de én kezdőként tanácstalan és ideges lettem, amikor beleütköztem ebbe, és jól jött, h leesett nekem a tantusz arról, ami a legkézenfekvőbb. (Azért keletkezhetett e problémám -gondolom-, mert régebbi, 9-es, LinuxMint-et installáltam, és azóta már megjelent másik LTS is, bár ez csak tipp.)

Új hozzászólás Aktív témák