Új hozzászólás Aktív témák

  • nemurea

    aktív tag

    És csak offtopic-ként: egyetértek Ubyegon2-vel, az Ubuntu Unity felülete szerintem is egy elég masszív öngól a kezdő, próbálkozó linuxosok irányába. Nekem az volt a Win VirtualBox-án, hát nem kicsit volt szenvedős. Most a laptopra natív módon, a Win mellé felrakott Kubuntut élmény használni! Rettentő gyors még a friss telepítésű Win7-tel összehasonlítva is (ami nem mellesleg fél napon keresztül töltögette le a frissítéseket, és már most, nyers állapotában 30 gigánál tart, OK, tudom, hogy a 8.1 jobb, de ott valami UEFI-vel kellene szenvedni). Vannak érdekességei, amit ki kell tapasztalni, pl. ez a plasma felület a desktop-okkal, ami nem virtuális képernyő, szóval ezt még nem értem teljesen, meg mintha jobban melegedne a laptop, pedig nem hajtja agyon a procit, meg a flash nem mindig megy flottul (itt még valamit bűvölnöm kell, mert mintha ezt izomból akarná megoldani, de a grafikus meghajtó kérdéskörébe még nem mélyedtem el), meg ez a NAS-csatolás sokkal problémásabb, mint Win-en volt - de ezekkel szívesen szöszölök, mert látszik, hogy van benne logika.

Új hozzászólás Aktív témák