Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vicze

    félisten

    válasz rekop #6137 üzenetére

    SHD van "régebbi", mivel jelenleg még nincs bekábelezve az új ház így "kényszerből" erre váltottam. Ha megtörténik a kábelezés visszakerül az is, majd csak nyáron.
    30 kliens van itthon (rengeteg IoT, külön SSID izolált stb.), ami csak lehet 5G-re "irányítva".
    Home office és a kábelezés hiánya miatt és kivel a laptopok mid AX-ek így gondoltam megnézem mennyire jó az AX.
    Szóval a sebesség ax-es kliensen(Intel AX200) 150-ről 300 lett és késletetés ~15ms-ről ~10ms, simán Speedtesten(net FTTH/900Mbit, USG). Kb. ennyit tesz az AX. Ez most alap 40-es csatorna szélessége korábban elég nagy volt az AP sűrűség, így hagytam ezen, majd később növelem, mert itt szerencsére nem gond.
    Kvázi hotswappoltam, így pont azt kapta mint az elődje 0 beállítás különbség.
    Egyetlenegy probléma egy ShieldTV 2020 volt, aminél ujra kellett csináljam a kapcsolatott mert a csere után nem volt hajlandó kapcsolódni. A két korábbi verziós Shield nem csinálta...

    Akárhogyis a HD más kategória és egyértelműen sokkal stabilabban bírja a párhuzamos terhelést U6-HD-ra akartam cserélni, de az még egy év vagy több.

    Részletesebben meg tudom nézni pár napon belül.

    @Borisz76: Soha nem dobott el semmit.
    Azt fogalmam sincs hogy kéne melegedjen, pont olyan meleg mint minden más AP amivel találoztam, Pro, Lite, HD, semmi különbséget nem tapasztaltam. HD volt egyedül kézre is melegebb kívül is, de falra szerelve őszintén szólva hidegen hagy ez. :P Switchek és USG is 70C stabilan és ez a normális.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák