Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mpo

    veterán

    válasz Parci #50539 üzenetére

    A gyógyuláshoz kell a beteg gyógyulni akarása is, meg az orvosi utasítások betartása, gyógyszerek szedése, nem ezt kérdőjeleztem meg.
    Ha egy ilyen helyzetből megmenekül, akkor köszönje meg az ott dolgozóknak, mert nélkülük egy nap alatt meghalt volna, az akaraterőről meg hallgasson, ha 85 napig mélyaltatásban, 69 napig meg műtüdőn volt és az ott dolgozók nem hibáztak, így életben maradt.
    Ha nem VIP-es, akkor 90%-os eséllyel meghal.

    Ha én ápoltam volna 4 hónapig és az akaraterőről nyilatkozik:
    nyádpicsáj

    [ Szerkesztve ]

    Ha érted, akkor már elavult.

  • Vesa

    veterán

    válasz Parci #50539 üzenetére

    Erre én mindig azt szoktam mondani, hogy valós, fizikai segítség nélkül semmiképpen nem éli túl, a többit csak az agy kavarja hozzá utólag! Hogy most ezen felül mire jó a "lélek", azt nehéz mérni. Tehát míg az egyik egyértelműen életet ment, addig a msikról csak anekdoták szintjén gondoljuk, hogy bármi köze van bármihez. Főleg, mert számos reményvesztett ember is felgyógyul halálos betegségekből, pedig élni sem akartak már, míg sok olyan viszont meghal, akikért egy fél világ imádkozott (pl. valami celeb). Ettől függetlenül fontosnak lehet tartani a hitet a gyógyulásban, mert ártani biztosan nem árt. Csak ne jelentse már ki senki, hogy azért gyógyult meg és ez volt a kulcs! Nem, a kulcs az ECMO volt...Anélkül már régen élőben beszélgetne a rőtszakállúval.

    [ Szerkesztve ]

    A tudomány a valóság költészete!

Új hozzászólás Aktív témák