Új hozzászólás Aktív témák

  • Soulfly842

    addikt

    válasz #86564352 #6221 üzenetére

    Itt nem az irígykedésen volt a hangsúly (szerintem nem is erről van szó). Inkább az azon való sopánkodáson, hogy más szektoroknak nincs megfelelő érdekvédelme, ami kell hullámot tud kelteni az állóvízben.

    illetve 2.0 azon:
    hogy az állam ezt monitorozza is és kőkeményen ki is használja az intézkedésekben.

    illetve 3.0 azon:
    Hogy azt a tanárok is vegyék figyelembe viszont, hogy olyan vakcinát kapnak, ami:
    1, Hatékonyabb, mint a legtöbb vakcina Mo-n.
    2, Rendíkvül gyorsan fejt ki olyan hatékonyságot, amit más vakcina a teljesítő képessége csúcsán sem tudna.
    3, alap esetben nem ezt kapták volna.

    Ehhez képest az 'érdekvédelmi-háttérszervezetek' most túltolják az érdekvédelmet. A társadalmi/gazdasági kárral nem foglalkozva azt mondják, hogy nem jó ez a bő egy hét- két hét múlva dolgozni kell. Igen, a tényeket, hatékonyságot figyelembe véve - ez erős túlzás.

    Irígység? Ilyen nem munlkálkodik bennem. Bölcsész-informatikus hibridként most taníthatnék is középiskolában de egy idő után azt mondtam, hogy valódi karrier ebben nincs és más irányba mentem el. Sőt, tisztelem is őket, hogy abba beleálltak, amit csinálnak nap, mint nap. Ez elhivatottság.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák