Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz EmberXY #37020 üzenetére

    Amilyen vastag fala van ... és benne az a sok vasúti sín. (láttam élőben, majd 20 évvel ezelőtt)
    nem irigylem azt aki egyszer megveszi azt a telket (már csak azért sem mert közvetlenül a vasút mellett van), mert Fogarasi rogyadozó parasztházát úgyis dózer kezelésben kell részesíteni, de amíg az "ojjektumot" elbontja ... na az nem lesz semmi :D
    Én inkább nevezetességet faragnék belőle valahogy. (persze nem úgy ahogy én láttam h szószerint térdig érő szemét állt bent) Egyszerűbb mint elbontani.

    (amúgy szerintem az életben nem hallottam volna róla, ha előtte egy félévvel nem lett volna virális a téma Szalacsi felkapott nyilatkozata miatt, ami nagyot ment a neten. Bár a képi világ és egyebek miatt valamikor a '80-as évek vége '90-es évek elejére datálom a videó tényleges létrejöttét. Az már csak full személyes, hogy jó eséllyel még így sem nyitottam volna meg, ha nem azt hiszem, hogy a "Szalacsi" az egy elírt "szalcsi" mert épp akkoriban volt esedékes a szalagavatónk és azt hittem, hogy arról videó. Ez egy haver által adott CD-n volt, amin mindenféle cucc volt)

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák