Új hozzászólás Aktív témák

  • Degeczi

    nagyúr

    Évtizedekkel ezelőtt (még Amigán...) használtam trackballt, kíváncsi voltam milyen lenne most ismét.

    Az ügyetlen hüvelykujjam miatt azokat rögtön elvetettem, a precíz mozgatás érdekében pedig mindenképpen nagy golyósat akartam, így (a még mindig drága, de megfizethető kategóriában) lényegében két Kensington maradt, az Expert és a Slimblade. Ha jó lenne előbbi görgető-gyűrűje, valszeg azt választom a tenyértámasz és különálló gombok miatt, de rengeteg panaszt olvasni rá, h nem simán jár és nem egyszerű az átalakítása, így inkább a Slimblade felé hajlottam. Van, aki ott is panaszkodik a golyóforgatásos görgetésre, másoknak azonban tetszik, így ezt választottam.

    Persze az 50e-t nyaldosó hazai ára rossz vicc (Alzától még bontott példány is 44+szállítás, inkább nem kockáztattam ott milyen állapotút csomagolnak újra, akadnak rémtörténetek), végül a német Amazonon sikerült szállítással együtt 65.5 EUR-ért (mostani ratyi árfolyamon is 26.5e Ft) találni "új állapotú" (wie neue) címkével hirdetettet is találni. Nem csalódtam az Amazonban most sem: annyira új, h még a gyári leragasztás is rajta volt a dobozon... Arról már nem is beszélve, h a hétfő éjjel rendelt példányt ma reggel már ki is hozták a nemzetközi szállítás ellenére. Így nagyon friss még ahhoz, h tapasztalatokról írjak, de egyelőre tetszik (a golyóforgatásos görgetés is, mert nem kell fogást váltani hozzá)

    Ha érdekelne mást is, úgy látom, még van belőle és él még a 20% kedvezmény az Amazon által forgalmazott cuccokra, amivel ennyire jön ki a végeredmény:
    www.amazon.de/-/en/gp/product/B001MTE32Y

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák