Új hozzászólás Aktív témák

  • r3pl4y

    aktív tag

    Valami bibi van az biztos. A firm lefordult és visszajutottam az első problémához.. miszerint nem hajlandó felmountolni a hdd -t a rendszer alá.. és igen semmit nem felejtettem el a fordításnál...

    Itt valami bibi van és az elég mélyen.. DDWRT nem érdekel már feltettem, de 5 perc alatt le is szedtem. :) nem tetszik az nekem...
    Open kellene de lehetetlen... az a baj, hogy nincs másik rack -em amivel ki tudjam próbálni vagyis van de az sata-s és nekem meg nincs szabadon satás hdd-m... de amúgy én nem tarom valószínűnek, hogy a rack lenne a hibás, ugyanis az már egyszer működött... egyszer már ment a mysql is.. csak ugye nem localhoston... szerintem valami hiba a fordításnál lehet vagy kifogtam valami HW hibás router -t, az biztos, hogy valami mélyebben gyökerezik... holnap teszek egy új linuxot amivel fordítok meg minden leszedetek vele újból hátha valami a firm fordításnál van.. nem tudom, hogy nem e kellene inkább akkor alapból is a trunkból fordítani... ha azt mondod h ott minden megy... de csak nem kellene mert az gondolom nem stabil a rendszer csomagok terén.

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

Új hozzászólás Aktív témák