Új hozzászólás Aktív témák

  • logarithm

    őstag

    válasz amargo #10750 üzenetére

    Szia,

    Köszi hogy próbáltál segíteni, lehet azért nem sikerül már többszöri próbálkozásra sem mert már nagyon belenyúltam szerintem a rendszerbe.

    Ezért lehet jobb lenne újra vennem az fw-t.
    Következők lennének a kérdéseim.

    1,Te melyik fw verzíót ajánlod? Jelenleg a legújabb van fent.

    2,Ext2-be formázva használom a vincsit, legyen swap?

    3,Össze vetettem a két leírást és találtam különbséget.
    - ebben az lenne a kérdésem csak hogy tiszta legyen, 3. Add to startup scrips
    Quote:
    echo "export PATH=/jffs/bin:/jffs/sbin:$PATH" >> /tmp/root/.profile
    echo "export LD_LIBRARY_PATH=/jffs/lib:/jffs/usr/lib:/jffs/usr/local/lib" >> /tmp/root/.profile

    ezt elmentem a startup scriptbe és restart ez tiszta. Na de a másik leírásban meg azt írja hogy csak simán Klikk paracs futtatása
    Mentés majd router újraindítása. Szóval menteni kell a startupba vagy sem?

    4,Na még az utóbbi leírásban ez tűnt fel nekem -> ""download-dir": "/mnt/downloads", //az mnt-be felcsatolt tárolóra mutasson, arra a könyvtárra amit
    létrehoztál előtte. PUTTYBAN cd mnt majd mkdir downloads de akár szeneslapat is lehet csak az
    legyen beállítva a /settings.json-be is. A létrehozott könyvtárat tedd elérhetővé:
    parancssorba:
    chmod o+w -R /mnt/hdd/downloads"

    Szóval most a jffs-ez esetben a belső memóriára rakjuk fel a transmissiont és mnt-be csatoljam a vincsit? Vagy melyik a jó?

    Huh asszem ennyi hirtelen, bocsi, a sok kérdésért, de lehet, hogy csak az fw nem szereti amit csinálok nem tudom.
    Az jutott még eszembe, hogy ha esetleg elküldenéd a Te init.d/transmission file-od tartalmált lehet nekem az is rossz, meg esetleg a settings.json file tartalmát lehet ott is valamit rosszul állítok be.

    Válaszaidat avagy a többiek válaszát is várom aki tud segíteni valamit :)
    :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák