Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • klespo

    csendes tag

    Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni. Van egy ilyen routerem (V1) három éve vettem. Kb 1 évig stabilan tette a dolgát 1gép, 2teló 1tvl, a gyári fw-t frissítettem mindig.
    Aztán elkezdett leszakadozni a wifi egyre sűrűbben, hetente naponta aztán akár óránként is. Csináltam vele már mindent, amit állítani lehet, ami okosságokat írtak különböző fórumokon, de a szakadás csak 2 esetben szűnik meg. Ha visszateszem a legrégebbi gyári fw-t, ill. most dd-wrt van rajta azzal is atom stabil.
    A gondom az, hogy bármelyik újabb gyári fw-vel wifin keresztül akadás-mentesen tudok lejátszani pc-ről divx filmet a tv-n. (ameddig le nem szakad), DE a dd-wrt és a régi gyári fw esetében 5mp után megáll a mutatvány, jön 5-10mp "betöltés" aztán megint 5mp film. Pfffff. A gépről-gépre file másolás is nagyon lassú lett.
    Arról már nem is szólva, hogy eredetileg azért vettem ilyet, hogy tudjak rá egy adatmentő HDD-t kötni.
    Hát tudok.. Csak ritkán látja. Nagykalapács?

  • klespo

    csendes tag

    válasz krealon #1056 üzenetére

    hmmm... Hát erre nem gondoltam volna... És ahogy írtam, a régi fw vagy ddwrt mellett nincs szakadás. Csak épp nem tudja azt amit tudnia kéne adatátvitelben. Alacsonyabb a teljesítményfelvétel a régi fw-al?

    A garis dolog az ok lenne, csak vissza kéne rumlizni az eredeti fw-t, mert gondolom a ddwrt-nek nem igazán örülnek. Min. 3hét router nélkül, és csak reménykedhetek, hogy nem ugyanazt a problémát kapom vissza "jó"-nak minősítve. Másfél év újraindítgatós kínlódás után már nehezen hiszek..

    Azért köszi az infot!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák