Új hozzászólás Aktív témák

  • Losicica

    csendes tag

    válasz Headless #3968 üzenetére

    Szia,

    "lehetne torrentezni is vele" :)
    Torrent azért jó lenne, ha már veszek valamit, és ahogy látom árban ez nem igazán drágít.
    Openwrt a wifi miatt kellene, mert azt írták azzal jobb, eddig se volt usb a routeremen meg torrent, pár hónapot kibírok még nélküle. De nem tudom ez mennyire pletyka, hogy a gyári firmware lerántja a jelerősséget, és az openwrt-vel jobb lenne.
    Amúgy eléggé sokat változott a V4, nemtom lesz-e rá, vagy mikor. Pár hetet/hónapot elvagyok, de ha az lesz, hogy bocs erre nem adunk ki, akkor azért murci lennék :)
    De a jel csak, ami a fontos, vettem nyáron új PC-t is, 2 pcie-s meg 1usb-s wifi kártyát is kipróbálva is max 60% volt a jelerősség, meg olyan 3-4000 a ping ott, így aztán ha játszani/dolgozni akarok, akkor szépen keresztülhúzok a házon egy menő 10 méteres kábelt, az pont elér a routertől a PC-ig :D Szegény elég ritkán van emiatt használva :(

    Jah, amúgy a 841 az gondolom majdnem ugyanaz mint a 842nd amit most kapok kipróbálni, csak a 842ben már van USB.
    Amúgy szerintem az én routerem a kaki, mert a szomszédé jóval messzebb van, és ahogy látom csak egy ezer éves BG-s Netgear, mégis lenyomja az enyémet erősségben... csak nem akarom, hogy vegyek valamit és az is rossz, bár netes váráslás esetén elállhatnék a vásárlástól, de az is macera cserélgetni, inkább okos véleményt hallgatok meg először :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák