Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz p3l9uph #52104 üzenetére

    Gratulálok! "Ügyesen" rövidre zártad a témát... :C
    Egyébként nem jött át, mert ugye itt (a fórumon) az a felkiáltás, hogy konzolon nem lehet csalni. Nekem így jött át: hogy milyen űberkirály statjai vannak, és ezzel akarod védeni, hogy pro, sehol nincs a hszeidben, hogy nyíltan véleményeznéd, hogy nem tisztán játszik, csak most így utoljára.
    De ez meg ütközik a konzolosok véleményével, hogy azon nem lehet csalni. Nekem nincs bajom a konzolosokkal, voltak ismerősök, akik PC-n is kontrollerrel tolták, nem voltak rosszak, de érezhetően hátrányban voltak már a közepes játékosoktól felfelé. Az ügyes játékosokkal szemben meg kb. esélytelenek voltak. Vissza is mentek konzolra.

    Egyébként megvagyok a sajnálatod nélkül, de ha egyértelműbben foglalnál állást, akkor nem lenne félreérthető az amit írsz. Lehet nincs itt fórum előéleted. csak mi (PC-sek) le voltunk már párszor oltva finoman, hogy miért PC-n nyomjuk, amikor konzolon nincs csaló. ;] Biztos vagyok benne, hogy töredéke a PC-s csalókhoz képest, de pont amit te is írtál, a bizonyíték, hogy ott is lehet "okosban" tolni.
    De ha az 1. hsz-emre beírod, hogy te is azt gondolod, hogy csaló a gyerek, akkor kb. megkíméltük volna a többieket ettől a felesleges "tisztázástól".

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák