Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz arnikusz #46425 üzenetére

    Ez totál random, az már fix.
    Pl mintha a játék olvasta volna a fórumot, tegnap letoltam 20 fázist UG-ban, legalább 10 db exo-t kaptam plusz vagy 4 CF cuccost, amiből kb 2-3 exo használható, meg 2 CF. A többi CF is használható volt, csak nekem már voltak jobbak.
    A 3 fázisosokból régebben csak 1 körben adott be huntert, most mindegyiknél 2 fázisban fixen volt hunter.
    Az előző 2 hétben letolt 150-200 fázis alatt nem adott ennyi cuccot mint tegnap este.
    Tényleg csak lestem, hogy szinte minden bossból a végén ott figyelt a piros felül, volt hogy 6 cuccos a CF-el együtt.

    Full random az egész...

    Tegnap volt egy muris dolog UG-ban:
    Az egyik körben jöttek a hunterek, lelőttem őket, de a második még el tudta engedni előtte a seekert, ami szépen odajött hozzám, de nem robban fel, hanem követett mindenhová, mint a saját seeker.
    Ott nézegettem, és éppen ismerkedni kezdtem vele, hogy gyere cimbora együtt megcsináljuk a kört, amikor egy gázpalack társaságában felrobbant mellettem (kb egy jó 1 perc múlva, hogy lelőttem a huntereket), ulti minden bekapcsolt :DDD

    Mentem egy P93 kört is Sniper leírása alapján, tényleg jól adja, sajna a végén nem tudtam kiszedni még egy 6000-es ládát még, pedig lett volna kreditem, csak sajna elfelejtettem medkitet vételezni, és a fertőzöttségi elvitt a 14. körben... Ide (ha ládát akarok farmolni), akkor fog kelleni a 6000-es Stamina a Strikerhez, az egyik cuccost át kell majd kalibrálni, vagy plusz egy cuccost berakni.
    Sith, ha olvasod még a fórumot, ez jó hely CF cuccot gyűjteni, dobott exo-t, CF-et, minden. Csak gyere, letolunk pár kört ;)

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák