Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • norti

    addikt

    válasz Snip3r_HUN #22683 üzenetére

    Talán szeptemberig kipofozzák, mert ha következő DLC-ig nem sikerül nekik, akkor nem nagyon fogja azt már senki sem megvenni (akinek nincs SP). Úgyhogy szerintem érzik, hogy baj van, nagyon. Aztán meglátjuk, mit alkotnak.

    Nagy válságban van a játékfejlesztő ipar, látszik ez pl. a No Man's Sky-on is, meg egy-két olyan címen, ami tele van ötlettel, de a piacon nincs hozzá elég olyan fejlesztő, akik meg is tudják valósítani az ígéreteket.
    Meg az is baj, hogy a nagy kiadók promóznak minden ígéretet kész tényként, aztán a fejlesztők nem bírnak lépést tartani. Lásd még Wildlands, ami az első videók alapján Divisionhöz hasonló nagy durranásnak nézett ki, most meg már a karakter kinézettel próbálják eladni, miközben a játék elég ocsmány és unalmas az alphák alapján.

  • vegitossj7

    addikt

    válasz Snip3r_HUN #22683 üzenetére

    A fejlesztők szerint is egy kalap szar a játék, a DZ egy hiba volt, a balance és a tweakek pedig hiányoznak...
    Hamish aszonta hagyjuk a játékot a francba, de jöjjünk vissza, mikor jó lesz...

    Persze semmilyen tervet nem mondtak, "We are aware of it"... Mondják azok, akik kliens oldalra tették a napikat, amit kiadtak eddig mindig bugos volt és egy mobiljátékfejlesztő az Economy manager.... A programozásról meg ne is beszéljünk.

    Szerintem nem szarják le najó, az elmúlt 1,5 hónapban igen, egyszerűen nem értenek hozzá. Túl sok ez nekik. Nemhogymég élvezetessé tenni, az alapoknál buknak meg. Én a Massive-tól nem várok már semmit, az Ubi-nak a dolga hogy szétcsapjon köztük. Valamit látnak ők amit mi nem...

    (#22684) norti: Az a Wildlands már most bukta, de lehet ez jobban ösztönzi később a fejlesztőket, mint hogy 10000%-s siker lesz (R6:Siege), akármennyire is elrontják. Toltam nemrég a For Honorral, az még okésnak tűnik, jól optimalizált, érdekes harcrendszerrel, mocsok jó animációkkal. Letisztultabb mint a Division, még így a megjelenés előtt jóval Pre-Alpha-ként. Tudják Ubinál hogy kell játékot csinálni, csak valami mindig hiányzik belőlük, hogy egy Witcher szintű minőséget tegyenek le az asztalra...

    [ Szerkesztve ]

    Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

Új hozzászólás Aktív témák