Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz bendeguz76 #19061 üzenetére

    Az egész játékban benne van ez a furcsa kettősség, ami viszont nem marad meg a játékban a single részre...
    A single/coop részen te vagy a király, aki megmenti New Yorkot és az emberiséget az őskorba való dőléstől, mindenki ajnároz,hogy mekkora istencsászár vagy, és akkor ehhez raktak egy DZ-t, ahol meg az látszik, hogy kiben milyen vadállat nyugszik, van akiben a sakál, van aki üregi nyúl, vannak hiánák, meg a többi bolhás, meg a köcsögök akik hátulról szeretik...
    A játék furcsán keveri az emberben a jófiú/rosszfiú dolgot, ami nem is igazán van kitisztázva...

    Én szívesen látnék egy ilyen mutatót, hogy pl mennyire lettél renegát, és hol tartasz benne, és ez mondjuk látszana is, és mondjuk ha én full kékben (jófiúk) lennék, akkor többet vesztenék ha egy kék játékos támadnék be és lelőnek, de ha egy pirosat (renegát), akkor azért többet kapnék, és vica-verse.

    Úgyis minden erről szól, mármint a jó és gonosz örökös harcáról, mindenki tudna választani magának helyet.
    Számtalan játékban megcsinálták már az ilyen "frakció" jellegű dolgot, mindenki vérmérséklete, hite és habitusa alapján tudna játszani.

    Lassan úgy vagyok ezzel a játékkal mint az egyszeri állatorvos a szomszéd lovával. Ötletem még lenne...

    [ Szerkesztve ]

    ;) - The Power of the Light Side

  • vitya81

    tag

    válasz bendeguz76 #19061 üzenetére

    mint a vasárnapi kedves társaság "Miért nem szóltok hogy magyarok vagytok?!" Még jó hogy a játékon belüli chatet használtuk, plusz a nevek sem arról árulkodtak .... Amúgy nem zavar, ha magyar támad be és elismerem hogy erősebb, csak ne nézzen hülyének, és hadd ne legyek az ő poénjának a tárgya.

Új hozzászólás Aktív témák