Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    Tegnap este craftoltam pár Vectort (tényleg pár, mivel kettőt) és a második egy használhatónak tűnő cuccos, de mégis kevésbé érzem vele jól magamat.

    Bementem Demmerékkel egy fél órára kipróbálni, nem rossz, de nem annyira jó, mint az MP5.
    Viszont köszönöm a fél órát, jót vadászgattunk, rugókat öltünk, majd lettünk, jó párszor, ez így érdekes volt. Mármint értem ezalatt azt, hogy nem hátulról lesből csíttel lőttük le a másikat, hanem tudtuk, hogy visszajött vendettát venni, és lőttük egymást. Ez így számomra is elfogadható, nem utolsó sorban a végére kb ugyanott voltam, mint előtte, de a játékmenet az érdekes volt.

    Nem úgy mint előtte, volt egy gyerek, aki lelőtt a csapatunkból valakit, majd nem tetszett neki, amikor utánamentem és legyaktam. Aztán még egyszer betámadt bennünket, és persze megint lelőttük. Bátor tett volt a részéről 1v4-ben, bár lehet nem vette észre, hogy csapatban vagyunk.

    Nagyon el lett rontva ez a része a játéknak, jobb lenne ha külön rész lenne azoknak akik egymást akarják nyírni, mint így, hogy "rá vagy kényszerítve" erre, mármint nem tudod kikerülni.

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák