Új hozzászólás Aktív témák

  • krokk

    senior tag

    válasz valaki- #140 üzenetére

    3 actos a játék nekem személy szerint a legutolsó tetszett:) kína és babilon keverék. főleg a kínai zene tetszett meg a bambuszerdők:)

    multi egy szar... 5percig játszottunk haverral multiban elég is volt kb annyi:)... chat nehézkes nem lehet enterrel egyből írni... trade nincs... ledobálod földre a másik meg felveszi... haveri alapon jó de azért egy trade ablakot csinálahttak volna:(

    runokat nem lehet csinálni... van egy majdnem fő boss ahhoz van közeli portál egyedül a többinál fél órákat kell gyalogolni mire a bosshoz elérsz. namost ezt próbáltam többször ölni... elsöre küldinek akkor volt 2 nagy láda dobott is kéket zöldet. kilép visszalép megöl 1 láda 1 zöld meg sok sárga.... most 3.x megöltem 3 kis láda nó zöld csak sárgák és pénz... ugyanez volt egy másik bossal is:( innetől elment a kedvem fél órát rohangálni és egyre kevesebb cuccot kapni... van 20féle set tárgyam ebből 2 van 1 fajtából:( és mind 5-6 részes.... minek kellett ennyi setet csinálni... tök felesleges esküszöm ha 50 fajtát nem láttam eddig akkor semennyit és még csak normál fokozaton vagyok... a charmok nekem nemigazán jöttek be... mivel általában kék tárgyakkal vagyok teleggatva igy nemsokat érnek a többségük hozzáteszem a szarrabb van 1-2 jó is pl %ban ad vmi attribot stb stb stb ha kérdés van írjátok:) meg ha megint kiborulok úgyis írok még:D

    the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

Új hozzászólás Aktív témák