Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Frogged #6569 üzenetére

    Köszi az infót. Az első játékomban Valette asszony kikísért a lovasversenyre, akkor ezek szerint életben hagytam a fiát. Lethoval nem találkoztam, mondjuk nem is tudom, hol kellett volna.

    Kérdés mindenkihez: ugye, ami skill nincs a fában, az nem aktív. Mégis látni a neten EHHEZ hasonló buildeket. Ennek mi értelme? Folyton cserélgetik?

    Elvileg ugye 5/5-ös skill a legnagyobb és van 12 hely, azaz 60 skill pontnál többre nincs szükség. De még ennél kevesebb is elég, mert 1/1, 2/2 meg 3/3-as is van, ha valakinek az jön be. Magyarul egy ponton túl a skill pontoknak nincs jelentőségük. Én már így NG+-on 36-os szinten összeraktam egy build-et, amihez nincs szükségem több pontra. Kicsit el lett baltázva ez a "csak 12 skillt használhatsz a 70-ből" dolog szerintem. Vagy rosszul értelmezem?

    Még rosszabb a helyzet, ha szeretnéd a mutagénekkel a maxon kihozni az egészet, tehát 3-asával azonos színűekkel kell kitöltened egy mutagénhez kapcsolódó fát. Így aztán az 1/1-es általános skillek eleve feleslegesnek tűnnek.

    [ Szerkesztve ]

    Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7

Új hozzászólás Aktív témák