Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CriticalHit

    őstag

    válasz PAtr0n #26708 üzenetére

    Peter Jacksonnak sikerült 11 Oscar díjasan, regény hűséggel nagy vászonra vinni J.R.R. Tolkien nem kevésbé epikus művét, amit Sapkowski ságája is teljes joggal megérdemelne.
    Nem tartozom azok közé, akik látatlanban leírják a 4. és az 5. évadot csupán azért, mert Liam Hemsworth elvállalta azt a szinte lehetetlen feladatot, hogy Geraltot akkora beleéléssel és előkészülettel eljátssza mint azt Henry Cavill tökéletesen tette. A sorozat elkúrásáért, a regényhúség bemocskolásáért viszont a még mindig a helyén pöffeszkedő Lauren Schmidt Hissrich a felelős, aki most pofátlanul a rajongókat vádolja a sorozat nem megértésével.

    Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

  • Biga123

    addikt

    válasz PAtr0n #26708 üzenetére

    Hát, a könyv és játék hűséget már elengedtem a 2. évadnál.
    Szerintem egyszerűen egy harmatgyenge produkció az egész, mindentől függetlenül. unalmas , lapos, erőltetett.
    Ehhez képest a Hatalom gyűrűi is jobb volt , élvezhetőbb.
    Nem kellene mindent filmre vinni, de amit igen azt jól.
    PL ott a BladeRunner, kb semmi köze a könyvhöz, DE egy epikus, kultikus alkotás.
    Vagy a Total Recall. Szal attól h valami nem hű a regényhez még lehetne jó.
    De a legnagyobb kedvenc , az Alien , ahol a script ből írtak könyvet! :C és parádés mind a film mind a könyv. (pl a könyvben benne van pár kivágott jelenet, uh meglepődtem h tudott + t adni)

    [ Szerkesztve ]

    ---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

Új hozzászólás Aktív témák