Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz Szabi® #23193 üzenetére

    Én ezt leírtam az X One topikban pár napja... meglett magyarázva miért jobb és játszhatóbb az 5. :DDD

    A katonák elvérzése a fák gallyazása vagy a dinamikus tűz valóban felesleges és nem ad semmit hozzá a játszhatósághoz ellenben egy mesh renderer egy destroy animationnel a dinamikus fizikájú bokor objecttel szemben valóban mennyivel játszhatóbb na. Meg a CoD Cold War AI-ja is van HALO 1 szinten oh wait.:DDD

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • Alpi.

    addikt

    válasz Szabi® #23193 üzenetére

    "Ők azt látják, hogy most milyen magasan vagyunk ezen a téren." - Mi meg azt, hogy milyen alacsonyan ! :DDD Az, hogy van hardver ami gyönyörűen bevonja a dolgokat óriási méretű textekkel az szép, szó se róla, csak szvsz ez nem innovatív. Az meg erősen az volt anno ! (Far Cry-ba már előtte) Nem mondom, hogy az én véleményem bármivel komolyabb, aki nem igazán van képbe az új játékokkal, mint azoké, akik meg azt nem látták, nem élték. Az viszont tuti, hogy a mai játékok, amiket jónak mondanak, tartanak, nem azon dolgok mentén jutnak el a "jó játék" jelzőig, mint anno. Legalábbis sok különbség van. Ez nem plusz vagy minusz, egyszerűen változott a világ, ez egy más helyzet, más elvárások, más lehetőségek. A Crysis is sok ember szemében mém lett a "Can it run Crysis ?" -al.

    De, nekem anno egy E6420-asom volt, 2x1 ddr2-vel és egy 8800 GTS -sel és amikor kijött a Crysis, akkor azon a gépen egész jól fel lehetett tolni a grafikát ! Ok, nem rettegtem a coil whine-tól, mert sztem voltak, részek ahol csak alig esett be 20 alá az fps, :DDD de !! emlékszem, hogy olyan szinten voltunk nem is tudom, lesokkolva, letaglózva a látványtól, amihez mérhetőt, még közel sem láttam aztán. És mindenhol a gépigényen rugóznak, de én anno emlékszem, pont. azt nem hittem el, hogy ez így megy az én gépemen, (pedig az egy elég komoly gépecske volt anno, de annyira beteg volt a látvány) aminél épp csak kicsivel megy jobban egy karalábé játék !!! Plusz az, hogy anno iszonyatos volt a gépigénye, de még mai napig is elismerően biccent a fejével, aki látja, hát az annyira nem biztos, hogy gond !! Ez így ugyanis nagyon nem optimalizálatlanság, amit lépten nyomon behúznak neki. Ez az innováció, amikor megelőzöd a korodat ! Ennek ellenére az akkori cuccokon is lehetett játszani, csak le kellett venni a grafikát ! Az viszont, hogy ez legkisebb grafon is pont így, egy telibe renderelt világ volt, mellesleg minimum partiba volt a kor húzó neveivel a látvány még akkor is, mellé ezzel a fizikával. Ha így nézzük, ez, ebben a formában, esélytelen, hogy konzolon megtörténjen. Ergo megértem, hogy egy konzolt ismerő, használó emberke nem tudja elképzelni. Anno azért a Pc-nek megvolt az a kis plusza, hogy ha jött valami nagy durr, ami nem jött gyakran, de ha jött, oda jött ! (ok, nem mindig is, mert előtte a konzolok ott voltak eléggé) Ez idővel szépen halványodott és a konzolok jelenlegi erősödésével nem kérdéses, hogy változik-e. (Erősödésével és ugye azzal, hogy nagyon hasonló hardverre épülnek és a pc-khez is nagyon hasonlóra, ezért ha lehet így mondani, sosem volt olyan könnyű több platformon megjelenni egy névvel, mint most ! Ne legyen igazam, de sztem ez nem lesz jó a pc-s világnak. Mármint innovatív vonalon.

    [ Szerkesztve ]

    https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

Új hozzászólás Aktív témák